7500 TL hazır sistem tavsiyesi

entegre47

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, haftalardır araştırıyorum ancak henüz içime tam sinmeden hareket edemiyorum, almışken en az 4-5 yıl rahatlıkla gidebilecek, oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Siz değerli ve bilgili arkadaşlarımdan destek ve önerilerinizi rica ediyorum.

Bütçe: Maksimum 7500.
Kriter önceliği: Hazır sistem.

Araştırdığım, içime az da olsa sinen birkaç sistem var;
1- Elraen Jugularis (özelleştirme ile 7500 TL)
2- Teknoking ( özelleştirme ile 7500 TL üzerine geliyor)
3- Jaho 2060 sistem İtopya (özelleştirme ile 7500 TL üzerine geliyor.)

Belirttiğim 3 sistem hakkındaki bilgi ve fikirlerinizi paylaşırsanız minnettar olurum.

Bunlar arasında ürün ve firma kalitesi olarak, memnuniyet olarak önerebileceğiniz veya eşdeğer, güvenilir alışveriş yapabileceğim sistemler önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Geri dönüş için sağolun,ancak özelleştirme kriterinin bulunmaması,RAM MHz değerinin düşük olması,Ssd/hdd düşük olması gibi etkenler üzerine de site hakkında geniş bir bilgi birikimim olmadığından,es geçmiştim,tekrar değerlendireceğim 👏

Bu sistemde özelleştirmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. RAM MHz değeri düşük değil. Günümüz için standart diyebilirim. 512 GB SSD bulunduruyor. 500GB HDD+ 240GB SSD'den iyidir.
Site gayet güvenilir. PC Hocası, ModArtPC gibi popüler türk teknoloji hatta bilgisayar kanalları bu site ile iş birliği içinde sistemlerini satışa sunuyorlar. Bugüne kadar bu siteden alışveriş yapıp siparişinden memnun kalmayanı ben görmedim. İlla ki vardır ama ben görmedim.

Bu sistemde özelleştirmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. RAM MHz değeri düşük değil. Günümüz için standart diyebilirim. 512 GB SSD bulunduruyor. 500GB HDD+ 240GB SSD'den iyidir.
Site gayet güvenilir. PC Hocası, ModArtPC gibi popüler türk teknoloji hatta bilgisayar kanalları bu site ile iş birliği içinde sistemlerini satışa sunuyorlar. Bugüne kadar bu siteden alışveriş yapıp siparişinden memnun kalmayanı ben görmedim. İlla ki vardır ama ben görmedim.
Bilgilendirme ve tavsiyelerin için teşekkür ederim 🙏🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı