7500 TL laptop önerisi

Bütçe
7500 TL
Öyle bir bilgim yok hocam yanlış bilgi vermek istemem.

Hocam bu bütçede alabileceğinizin en iyisi. Ryzen 5 olsa daha iyi olurdu fakat o da 60 Hz . Arada dağlar kadar fark yok. Montiör alırım derseniz 60Hz Ryzen olanı alın. Alamam derseniz de bu en iyi model. Ya da Lenovo da alınabilir ikisi arasında karar verin ama bence Acer.
Yani i5 darboğaz yapmadığı sürece sıkıntı yok benim için yapacağını da sanmıyorum arkadaşımda bu modelin bir altı var seninki csgo valorant düşük ayarlarda 144 fps’in üstünde alır diyor. i5 oyun için de uygun ortalama bir işlemci diye biliyorum, darboğaz yapar mı sizce ?
Öyle bir bilgim yok hocam yanlış bilgi vermek istemem.

Hocam bu bütçede alabileceğinizin en iyisi. Ryzen 5 olsa daha iyi olurdu fakat o da 60 Hz . Arada dağlar kadar fark yok. Montiör alırım derseniz 60Hz Ryzen olanı alın. Alamam derseniz de bu en iyi model. Ya da Lenovo da alınabilir ikisi arasında karar verin ama bence Acer.
Monitör almayı çok düşünmüyorum.
Evet hocam çok bilginler(!)
Ryzen 5, i5'e fark atar.
Attığınız Lenovo en iyi seçenek.
Acer Nitro'lar da çok güzel ama sanırsam klavyeleri çabuk soyuluyormuş.
Yakın zamanda harici klavye almayı düşünüyorum yani çok sorun olmaz.

Yani i5 darboğaz yapmadığı sürece sıkıntı yok benim için yapacağını da sanmıyorum arkadaşımda bu modelin bir altı var seninki csgo valorant düşük ayarlarda 144 fps’in üstünde alır diyor. i5 oyun için de uygun ortalama bir işlemci diye biliyorum, darboğaz yapar mı sizce ?

Monitör almayı çok düşünmüyorum.

Yakın zamanda harici klavye almayı düşünüyorum yani çok sorun olmaz.
Hocam i5 oyun için gayet yeterli ve darboğaz yapmaz. 2060 ile bile yapmıyor. 144Hz olan i5 modeli almanızı öneririm. Klavye konusunu bilmiyorum ama harici alacaksanız iyi olur. Lenovo ya da Acer ama bence Acer.

Hocam i5 oyun için gayet yeterli ve darboğaz yapmaz. 2060 ile bile yapmıyor. 144Hz olan i5 modeli almanızı öneririm. Klavye konusunu bilmiyorum ama harici alacaksanız iyi olur. Lenovo'ya da Acer ama bence Acer.

Tamam teşekkürler.
Tamam teşekkürler.
Daha iyi dediğiniz ryzen 5’li modelin 7500 TL’liğini buldum, bunu mu alayım şimdi ?ACER Nitro Ryzen 5 4600h 8 Gb Ram 512 Gb Ssd Gtx 1650 Ti Linux Nh.q9hey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Tamam teşekkürler.

Daha iyi dediğiniz Ryzen 5'li modelin 7500 TL'liğini buldum, bunu mu alayım şimdi?ACER Nitro Ryzen 5 4600h 8 Gb Ram 512 Gb Ssd Gtx 1650 Ti Linux Nh.q9hey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Pardon bu 60 Hz'miş.

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler.

Daha iyi dediğiniz Ryzen 5'li modelin 7500 TL'liğini buldum, bunu mu alayım şimdi?ACER Nitro Ryzen 5 4600h 8 Gb Ram 512 Gb Ssd Gtx 1650 Ti Linux Nh.q9hey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Pardon bu 60 Hz'miş.

O 60 Hz.

Geri
Yukarı