7500 TL Oyun ve yayın bilgisayarı tavsiyesi

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar 7500 TL bütçem var. Yayın ve oyun için olacak. Valorant, PUBG ve revaçtaki oyunları oynatabilecek, oyunları yayındayken akıcı bir şekilde oynatabilecek geleceğe yatırımlı bir bilgisayar olmalı. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 7500 TL bütçem var. Yayın ve oyun için olacak. Valorant, PUBG ve revaçtaki oyunları oynatabilecek, oyunları yayındayken akıcı bir şekilde oynatabilecek geleceğe yatırımlı bir bilgisayar olmalı. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekran kartı stoğu yok, bu dönemde PC toplanmaz :(

Ekran kartı stoğu yok, bu dönemde PC toplanmaz :(
Hocam bana yazı bekle diyenleri dinlemeyip geçen 2020 kasımda topladım ekran kartını 2900 e aldım şuan gtx 1660 super gaming oc 7000+ TL olmuş sizde bence yurtdışından tanıdığınız varsa para yollayıp hazır oem kasalar oluyor 1000 $ a falan 800$ ada bulunuyor eğer hiç yoksa tanıdığınız hocam 2.ele yönelin işlemci anakart 0 gerisini ikinci el toplayabilirsiniz :)

Hocam bana yazı bekle diyenleri dinlemeyip geçen 2020 Kasım'da topladım ekran kartını 2900'e aldım şu an GTX 1660 Super Gaming OC 7000+ TL olmuş sizde bence yurt dışından tanıdığınız varsa para yollayıp hazır OEM kasalar oluyor 1000 $ a falan 800$ ada bulunuyor eğer hiç yoksa tanıdığınız hocam 2.ele yönelin işlemci anakart 0 gerisini ikinci el toplayabilirsiniz :)

Öyle yurt dışından getirecek yakınlar olursa tabii toplanır.

Hocam bana yazı bekle diyenleri dinlemeyip geçen 2020 kasımda topladım ekran kartını 2900 e aldım şuan gtx 1660 super gaming oc 7000+ TL olmuş sizde bence yurtdışından tanıdığınız varsa para yollayıp hazır oem kasalar oluyor 1000 $ a falan 800$ ada bulunuyor eğer hiç yoksa tanıdığınız hocam 2.ele yönelin işlemci anakart 0 gerisini ikinci el toplayabilirsiniz :)
Harbi doğru diyon bu piyasa kolay kolay düzelmez indirimde bulunca alacaksın bekle diyorlar gelen hafta zam geliyor ürüne.

Geri
Yukarı