7500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-7500 TL

DLBLMZ

Decapat
Selamlar! Şu an A50 kullanıcısıyım ve memnun değilim. Sebebi ise telefon çok ısınıyor sürekli hafızası doluyor 64 GB olmasına rağmen ve oyunlarda yeterli performansı alamıyorum. Aşağıda birkaç markanın modellerini listeledim hepsi bana uygun. Hangisi daha iyidir? Android kullanmayı çok istemiyorum biraz iOS deneyimlemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Modeller;

iPhone 11, iPhone XR, Xiaomi MI11 Lite, mi 10t, Samsung S20 FE, Samsung A72, Samsung A52, Xiaomi MI10 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafıza nelerden ötürü doluyor, multimedya depolamaktan mı yoksa appler yüzünden mi? Eğer depolama yüzünden doluyorsa cloud çözümleri kullanıp 64 GB iPhone 12 Mini almanızı öneririm. Ekran boyutu uygun değil ve depolama gerekli derseniz 128 GB iPhone 11 uygundur.

Selamlar! Şu an A50 kullanıcısıyım ve memnun değilim. Sebebi ise telefon çok ısınıyor sürekli hafızası doluyor 64 GB olmasına rağmen ve oyunlarda yeterli performansı alamıyorum. Aşağıda birkaç markanın modellerini listeledim hepsi bana uygun. Hangisi daha iyidir? Android kullanmayı çok istemiyorum biraz iOS deneyimlemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Modeller;

iPhone 11, iPhone XR, Xiaomi MI11 Lite, mi 10t, Samsung S20 FE, Samsung A72, Samsung A52, Xiaomi MI10 Pro.

Hocam 128 GB iPhone 11 diyorum.
İçindeki işlemci A13 bionic ve bayağı bir güçlü işlemcidir. Ayrıca 7500 TL civarında kendisine rakip bir işlemci yok bildiğime göre.

Hocam 128 GB iPhone 11 diyorum.
İçindeki işlemci A13 bionic ve bayağı bir güçlü işlemcidir. Ayrıca 7500 TL civarında kendisine rakip bir işlemci yok bildiğime göre.

Çok fazla istiyorum özellikleri tam bana göre ama diğerleri arasında kararsız kaldım biraz en iyisi tabii ki iPhone 11.
Hafıza nelerden ötürü doluyor, multimedya depolamaktan mı yoksa appler yüzünden mi? Eğer depolama yüzünden doluyorsa Cloud çözümleri kullanıp 64 GB iPhone 12 mini almanızı öneririm. Ekran boyutu uygun değil ve depolama gerekli derseniz 128 GB iPhone 11 uygundur.

iPhone12 alacak bütçem yok. Alsam da zaten 12Pro alırım. Mini serisi bana göre değil. Hafızaya gelirsek çok fazla App var o yüzden. SIM kart var fakat daha önce iki kere sorun çıkarttı bu telefonda iki kere biçimlendirdim. 3. kere biçimlendirip verilerimin silinmemesi için telefon yükseltmeyi düşünüyorum. Biraz da iOS deneyimlemek için iPhone 11 128 GB alacağım. Görüşün için teşekkürler.

A50 ekranından sonra iPhone 11 ekranı hayal kırıklığı olabilir. Ben olsam daha ucuza S20 FE alırdım ama İOS deneyimlemek istiyorsanız en mantıklı seçenek iPhone 11 galiba sizin için. Ayrıca SD 865 oldukça güçlü A13 ile aralarında çok fark yok.

İphone 11 tavsiye ederim. Şu an aktif olarak kullanıyorum.
Ekranı gayet güzel ve büyük.
Pili de gayet iyi gidiyor. Oyun performansını bilmiyorum ama gündelik işler için pili yeterli.
Kamerası da güzel çekiyor.

iPhone 11 tavsiye ederim. Şu an aktif olarak kullanıyorum.
Ekranı gayet güzel ve büyük.
Pili de gayet iyi gidiyor. Oyun performansını bilmiyorum ama gündelik işler için pili yeterli.
Kamerası da güzel çekiyor.

Tanıdığım 6 kişide falan var onlarda memnun. Almayı deneyeceğim çok oyun oynamam en fazla PUBG, pes21, LoL falan oynuyorum yeter sanırım.
A50 ekranından sonra iPhone 11 ekranı hayal kırıklığı olabilir. Ben olsam daha ucuza S20 FE alırdım ama iOS deneyimlemek istiyorsanız en mantıklı seçenek iPhone 11 galiba sizin için. Ayrıca SD 865 oldukça güçlü A13 ile aralarında çok fark yok.

Neden? iPhone 11'in ekranı daha iyi bildiğim kadarıyla.
128 GB iPhone 11 veya S20 FE SD 256 GB.

128 GB iPhone alacağım. Teşekkür ederim.

Neden? iPhone 11'in ekranı daha iyi bildiğim kadarıyla.
Gerek panel gerek çözünürlük olarak A50'nin gerisinde iPhone 11 abimden biliyorum. Giriş seviyesi Android ekranı gibi düşünün rahatsız etmiyor ama mutlu da etmiyor. Hem kendi segmentinde 120hz ve 90hz gibi özellikler varken iPhone 11 ekranı bundan da mahrum.

Yeni konular

Geri
Yukarı