7500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
7500 TL

ricohket

Decapat
Yer
Denizli / İzmir
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Bütçe 7500 TL, telefonda aradığımız en önemli özellik kamerasının kalitesi (sadece fotoğraf olarak değil ayrıca video olarak). Telefonda ağır oyunlar oynanmayacak. Epey'de bayağı baktım ama direkt kağıt üstündeki özelliklere güvenip almak akıl kârı değil. Şimdiden teşekkürler.

Kesinlik S20 FE.

A52s 5G ile çok karsilastiriliyor aralarında çıkış yılı olarak 1 yıl fark var bu sorun teşkil eder mi? Bir de FE'de optik görüntü sabitleyici ana kamerada mi biliyor musunuz? A52s 5G de geniş kameradaymis sanırım ki çok saçma neden böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
A52s 5G ile çok karsilastiriliyor aralarında çıkış yılı olarak 1 yıl fark var bu sorun teşkil eder mi? Bir de FE'de optik görüntü sabitleyici ana kamerada mi biliyor musunuz? A52s 5G de geniş kameradaymis sanırım ki çok saçma neden böyle.

S20 FE hala güncelleme desteği alan bir cihaz o yüzden 1 yıllık fark sorun olmaz. OIS konusuna gelince A52s hakkında öyle bir şey duymadım zaten pek mantıklı bir şey değil benim önerim bu fiyat segmentinde kesinlikle S20 FE tercih etmeniz kamera konusunda segmentin en iyisi sizi üzecek bir cihaz değil.

S20 FE hala güncelleme desteği alan bir cihaz o yüzden 1 yıllık fark sorun olmaz. OIS konusuna gelince A52s hakkında öyle bir şey duymadım zaten pek mantıklı bir şey değil benim önerim bu fiyat segmentinde kesinlikle S20 FE tercih etmeniz kamera konusunda segmentin en iyisi sizi üzecek bir cihaz değil.

Teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de FE'de optik görüntü sabitleyici ana kamerada mi biliyor musunuz? A52s 5G de geniş kameradaymis sanırım ki çok saçma neden böyle.
Her iki modelde de ana kamera tarafında OIS var. A52s modelinin geniş açı kamerasında OIS yok.

Geri
Yukarı