7500 TL telefon tavsiyesi

Mustafaadsh2

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, aşağıda da belirttigim gibi bu telefonlar arasında kaldım. Ama hangisini alacağımı bilemedim. Telefonda aradığım özellikler de kamerası ve ses sistemi iyi olsun, oyun oynayan birisi değilim, Word Excel gibi programları kullanıyorum, aynı anda bir-çok işi akıcı bir şekilde yapabileceğim bir telefon arıyorum. Şu an elimdeki telefon J7 Prime 9 senedir kullanıyorum. O yüzden telefonlar hakkında çok bir bilgim yok. Bu telefonlar harici telefon önerilerine de açığım bütçem 7000-7500.

X3 Pro, X3 GT, A52s, Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Mi 11 Lite.

Son düzenleyen: Moderatör:
X3 Pro oyun dışında alınacak bir telefon değil. Ekran, kamera olarak kötü bir cihaz. Kaba ve ağır bir cihaz.

Hiz anlamında hangisi daha iyi peki biliyor musunuz? Benim için aynı anda akici bir şekilde birçok şey yapabilmesi çok önemli telefonun. Ayrıca A52slerde ısınma, kasasının esnemesi, şarjının çabuk bitmesi gibi bir şeyler okudum. Bu konular doğru mu?

Arkadaşlar merhaba, aşağıda da belirttigim gibi bu telefonlar arasında kaldım. Ama hangisini alacağımı bilemedim. Telefonda aradığım özellikler de kamerası ve ses sistemi iyi olsun, oyun oynayan birisi değilim, Word Excel gibi programları kullanıyorum, aynı anda bir-çok işi akıcı bir şekilde yapabileceğim bir telefon arıyorum. Şu an elimdeki telefon J7 Prime 9 senedir kullanıyorum. O yüzden telefonlar hakkında çok bir bilgim yok. Bu telefonlar harici telefon önerilerine de açığım bütçem 7000-7500.

X3 Pro, X3 GT, A52s, Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Mi 11 Lite.
7500 var ise iphone 11 al direkt 5K yada 5.5 k ya denk geliyor 1 sene kullan sonra kayıt edersin sakın xiaomi ve samsung ile paranı çöpe atma alacağın sadece iki marka olsun bana güven çünkü yıllardır araştırma yapan teknoloji tutkunu birisiyim Huawei,Apple ikisinden şaşırılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı