7500 TL toplama sistem önerisi

Bütçe
7500

likeeivor

Picopat
7000 TL bütçem, 7500 maksimum olabilir. Sistem toplamak istiyorum monitörüm var, nasıl bir sistem önerebilirsiniz? Pek bilgim yok maalesef bu konularda.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adata XPG Gammix D30 8 GB 3000MHz DDR4 CL16 AX4U300038G16A-SR30 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane)

Hocam oyun ve kodlama yapacağım yazılım ile uğraşacağım yeni Ryzen serisi geliyor ama fiyatları ne olur şu an bilemiyoruz desteklerinizi bekliyorum.
Yukarıdaki arkadaşın atmış olduğu sistemde kasa psu değişerek düşünebilirsin gayet iyi

Yukarıdaki arkadaşın atmış olduğu sistemde kasa psu değişerek düşünebilirsin gayet iyi
Hocam kasa ve PSU gayet iyi parçalar. Değiştirmesine gerek yok. Kodlama ile de uğraşacakmış. O yüzden bence 10400F yerine 3600 ve B450M S2H daha iyi olur.
Hocam oyun ve kodlama yapacağım yazılım ile uğraşacağım yeni Ryzen serisi geliyor ama fiyatları ne olur şu an bilemiyoruz desteklerinizi bekliyorum.
Hocam o işlemciler sizin bütçeniz için pek uygun değil. Olur ama ekran kartınızı 1650S'e kadar düşürmeniz gerekir.

Değerlendireceğim teşekkürler yorum için bu arada peki XT5700 nasıldır.

7500TL'ye iyi bir sistem dizersiniz. Aklınızda ne var(ekran kartı, işlemci, kasa deseni falan)istediğiniz bir şey varsa ona göre dizelim. Intel seviyorsanız Intel AMD seviyorsanız AMD dizelim.

Geri
Yukarı