7500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
7000-8000 arası

Onur2793

Zeptopat
Daha fazla  
7500 TL'ye telefon önerir misiniz iPhone bakacaktım ama 7500 TL'ye iPhone yok 0 bir telefon almak istiyorum iPhone SE'ye de baktım fakat ekranı çok küçük Samsung'tan sıkıldım ve güzel bir marka değil bence o yüzden Xiaomi almak istiyorum şu anda Xiaomi Redmi Note 10 Pro almak istiyorum sizce güzel mi alınır mı?

Bayağı araştırdım ve çoğu kişinin yorumuna göre Xiaomi Redmi Note 10 Pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro'ya göre daha iyi tek fark 11 Pro daha hızlı şarj oluyor onun dışında 10 Pro'nun özellikleri daha iyi

Xiaomi bir cihaz almanı kesinlikle önermiyorum. Almadan önce ön yargılıydım, aldıktan sonra ön yargımın haklı olduğunu açık şekilde görüyorum.

İkinci ele burun kıvırmayacaksan al bi' iPhone XR, XS, XS Max, yoluna bak. Veya bulamadın mı, ikinci el S20 FE al.

Şu an sıfır telefon alma devri bitti gibi bir şey. Ne alırsan paranla rezil oluyorsun, öyle bir vaziyete geldik. S20 FE dediğimiz telefon 8300 TL oldu, daha 2 hafta önce 6500 TL'ye öneriyorduk.

@BerkayZ87 X3 Pro kullandığını bilmiyordum.
İncelememe yazmıştınız :D
Yazılımsal sorun yaşıyor musun?
Evet. 12.5.1'den beridir telefon ısınıyor.
13.0.2'ye güncellememle birlikte GCAM'de kumlanmalar meydana geldi ve asla düzeltemedim. Kendi kamera uygulamasının performansı kötü.
Güneş altında ekranı göremiyorum. Alırken o kadar da olmaz diyordum ama gerçekten de oluyormuş.
Kaba ve ağır olmasından memnun değilsindir diye düşünüyorum.
Buna bir şey diyemem, çünkü sıvı soğutma ve 6.67" olunca biraz boyut artışı ve ağırlık illaki oluyor. Ama bir dahaki telefon tercihim kesinlikle 6.2" üstünde olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı