7500TL laptop önerisi

Hocam bilmiyorum daha önce atıldı mı ama az önce bunu gördüm işlemciyi bilmesemde fiyat olarak güzel gibi geldi inceleyebilirsiniz.

Bu laptopa daha sonra elime para geçince 8 GB RAM takabilir miyim? Bir sıkıntı olur mu?
Ve 8 GB RAM iyi mi?

Metal olması pek önemli değil, soğutma sistemi önemli.

Metal olmasının faydası ne yönde etki ediyor peki dostum? Önemli değil demişsin ya. Sonra da soğutma sistemi demişsin ama kasanın metal olmasının ne kadar önemli olduğunu dahi bilmiyorsun bomboş yorumlar yapmışsın boş boş kulaktan dolma bilgilerinle insanların tercihlerini etkileyip yanlış kararlar almasına neden olacaksın.

Bu laptopa daha sonra elime para geçince 8 GB RAM takabilir miyim? Bir sıkıntı olur mu?
Ve 8 GB RAM iyi mi?

Hocam bence şimdilik 8 GB idare eder ama 8*2 öneriliyor genel olarak Dual Channel olayından dolayı. Kendi takabilmenize gelirsek duyduğuma göre GameGaraj ve MSI kendi laptoplarına bir zarar verilmediği sürece yükseltme yapınca garanti dışına çıkmıyormuş ama bu durum Lenovo içinde geçerli mi bilmiyorum.
Hocam şu aşağıya bıraktığım linklere göre bozulmuyor denmiş.

Son düzenleme:
Metal olmasının faydası ne yönde etki ediyor peki dostum? Önemli değil demişsin ya. Sonra da soğutma sistemi demişsin ama kasanın metal olmasının ne kadar önemli olduğunu dahi bilmiyorsun bomboş yorumlar yapmışsın boş boş kulaktan dolma bilgilerinle insanların tercihlerini etkileyip yanlış kararlar almasına neden olacaksın.
Metal olması soğutma sistemi kadar mı etki ediyor?

Hocam bir de bunu gördüm. 512 GB SSD + 8*2 RAM ile 7486 TL oluyor.
GameGaraj Blaster modelini Clevo'ya Fenix modelini MSI'a ürettiriyor ama bunu bilmiyorum müşteri hizmetleri detaylı bilgi sağlayıp yardımcı olacaktır.

Hocam bir de bunu gördüm. 512 GB SSD + 8*2 RAM ile 7486 TL oluyor.
GameGaraj Blaster modelini Clevo'ya Fenix modelini MSI'a ürettiriyor ama bunu bilmiyorum müşteri hizmetleri detaylı bilgi sağlayıp yardımcı olacaktır.

Eyvallah☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı