Bütçe
7500
Arkadaşın attığı Hp'nin eski nesili. Bu bilgisayar hakkında çok bir bilgim yok fakat Ryzen olduğu için ısınma sorunu olmayacağını düşünüyorum. Fiyatı da sizin için makul.

Kardeş eğer bütceni arttırma şansın yoksa çok kısıtlı modeller var alabileceğin en iyi marka şu an Monster gibi duruyor. Aralarında garanti ve iade politikası olarak en rahat olacağın firma net Monster'dır. Bende 2 yıldır Monster kullanıyorum garantiden yana bir sorun yaşamadım. Senin attığın modeli mağazada incelemiştim evet malzeme kalitesi fena değil ama biraz dikkatli kullanmayla çözülür. Ama benim sana tavsiyem 1650 Ti ve 8*2 model alman yönünde RAM'i Dual yapamazsan sonra taktırırsın ama ekran kartı en azından 1650 Ti olsun.
Eğer bütcen artarsa Lenovo idepad Gaming 3-8 GB modeline bakabilirsin.

İşlemcisi pek iyi değil ve ekran kartı çok daha kötü. Ekran kartları arasında ki fark göz ardı edilebilir ama işlemci asla. Bütçenizi zorlamanız taraftarıyım zaten bu laptopu bir kere alacaksınız almışken alabileceğinizin en iyisini alın.

İşlemcisi pek iyi değil ve ekran kartı çok daha kötü. Ekran kartları arasında ki fark göz ardı edilebilir ama işlemci asla. Bütçenizi zorlamanız taraftarıyım zaten bu laptopu bir kere alacaksınız almışken alabileceğinizin en iyisini alın.

Hocam 1650 Ti modelinin i5 10300H modeli de var aralarında 200 TL fark var Intel daha ucuz sizce değer mi Ryzen için 200 TL daha vermek?

Yeni konular

Geri
Yukarı