750TL aylık yeterli mi?

Arkadaşlar annem ve babam ayrılar. Ben şu anlık annemde kalıyorum ve hayalim de babam gibi doktor olmak. Öncellikle 15 yaşına gelmiş erkek çocuğum her hafta 1-2 kez.
Arkadaşlarla dışarı çıkarım yani sosyalim. Ayrıca tıp için şu anda kitaplar da alacağı her ay, ve okul harçlığım dahil. Sizce bana 750TL aylık yeterli mi?

Arkadaşlar annem ve babam ayrılar. Ben şu anlık annemde kalıyorum ve hayalim de babam gibi doktor olmak. Öncellikle 15 yaşına gelmiş erkek çocuğum her hafta 1-2 kez.
Arkadaşlarla dışarı çıkarım yani sosyalim. Ayrıca tıp için şu anda kitaplar da alacağı her ay, ve okul harçlığım dahil. Sizce bana 750TL aylık yeterli mi?
Şu an bunu düşünmek için erken değil mi? O zamana kadar belki dolar 15TL olacak, hiç bilemeyiz fakat bugünün koşullarına göre, ne öldürür ne güldürür. Ama öldürmeye daha yatkın diyebilirim, fakat devlet burs verir mi? Bilemem. Geri ödemeli burs alabilirsin doktor olursan. Tüm borçlarını 2 ayda rahat ödersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bunu düşünmek için erken değil mi o zamana kadar belki dolar 15TL olacak hiç bilemeyiz fakat bugünün koşullarına göre ne öldürür ne güldürür ama öldürmeye daha yatkın diyebilirim fakat devlet burs verir mi bilemem geri ödemeli burs alabilirsin doktor olursan tüm borçlarını 2 ayda rahat ödersin.
Bu ülkenin çocukları bunları düşünmek zorunda bırakılıyor.

Bu arada kitap dahil olursa 750 lira asla yetmez fotokopi alsan bile anca ilk yarısında kullanılacak kitaplar o kadar tutar çevremden dolayı biliyorum ben de.

Şu an bunu düşünmek için erken değil mi o zamana kadar belki dolar 15TL olacak hiç bilemeyiz fakat bugünün koşullarına göre ne öldürür ne güldürür ama öldürmeye daha yatkın diyebilirim fakat devlet burs verir mi bilemem geri ödemeli burs alabilirsin doktor olursan tüm borçlarını 2 ayda rahat ödersin.
Nasıl abi internette bir kitap 30tl 6 tane alsam yeter.
O zaman inşallah yeter.
ve nakit değil ek kart olarak babamın,750 limit ama 100 lira aşadabiliyorum

Nasıl abi İnternet'te bir kitap 30TL 6 tane alsam yeter.

Ve nakit değil ek kart olarak babamın, 750 limit ama 100 lira aşadabiliyorum.

Kitap yurdunda aldığın kitapların kazandırdığı puanla hem indirimli alabiliyorsun hem de kazanılan puanlarla kitap alabiliyorsun.
Zaten kitabın sıfır olmasına gerek yok ikinci el al.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı