750W Gold PSU önerisi

Rm750 almayın, alt seviye ana kapasitör kullanıyor:

Tavsiye ettiklerim:

750W şart değilse:

2 Haftadır kullanıyorum çok sessiz ve kaliteli forumda konu başlıkları mevcuttur detaylı bilgi için bakabilirsin.

Bütçen nedir?
Daha PC'yi toplamadığım için PSU bütçesi belli değil. Ama tahminen RM750 fiyatının civarlarında olacak. Fiyat belirtmememin sebebi 750W GOLD kategorisinde fiyatı yüksek de olsa en iyilerin önerilerinin gelmesini istememdir. Eğer fiyatını hak ediyorsa bütçemi esnetebilirim.

Daha PC'yi toplamadığım için PSU bütçesi belli değil. Ama tahminen RM750 fiyatının civarlarında olacak. Fiyat belirtmememin sebebi 750W GOLD kategorisinde fiyatı yüksek de olsa en iyilerin önerilerinin gelmesini istememdir. Eğer hak ediyorsa bütçemi esnetebilirim.
Attığım PSU'yu alabilirsin, RM750'ye 1000 küsür ödemene gerek yok.

High Power markasını pek bilmiyorum. Corsair'den kaliteli midir? Sonuçta bu PSU'ya yüksek bütçeli bir sistem emanet etmeyi düşünüyorum. O yüzden biraz tedirginim.
Corsair kadar olmasa da kalitelidir, sistemini High Power PSU'ya emanet edebilirsin. Kendi sistemimde High Power PSU kullanıyorum, geçenlerde sıklıkla elektrik kesintisi olmasına rağmen sıkıntı yaşatmadı.

Geri
Yukarı