75Hz vs 144Hz

Bütçe
1200
Hocam soru biraz ilginç. Aralarındaki fark gözle görülür çünkü. İmkanınız varsa kesinlikle 144 Hz alın pişman olmazsınız.
Üzgünüm bu konularda biraz cahilim. Birkaç kişi (bu sisteme değil) sistemin zaten 100 veya 144fps almaz ise gerek yok demişti de.

Üzgünüm bu konularda biraz cahilim. Birkaç kişi (bu sisteme değil) sistemin zaten 100 veya 144FPS almaz ise gerek yok demişti de.

Hocam 144 Hz sadece oyunlarda değil fare hareket ettirirken bile aradaki farkı hissedebiliyorsunuz. Ayrıca 75 FPS üstü aldığınız oyunlarda da daha akıcı olacaktır. Dediğim gibi imkanınız varsa 144 Hz alın. Ama eğer 144 Hz alırsam RAM'lere bütçem yetmez derseniz 75 Hz'de olabilir. Bu arada konu dışı olacak ama alacağınız sistemin adı nedir acaba?

Hocam 144 Hz sadece oyunlarda değil fare hareket ettirirken bile aradaki farkı hissedebiliyorsunuz. Ayrıca 75 FPS üstü aldığınız oyunlarda da daha akıcı olacaktır. Dediğim gibi imkanınız varsa 144 Hz alın. Ama eğer 144 Hz alırsam RAM'lere bütçem yetmez derseniz 75 Hz'de olabilir. Bu arada konu dışı olacak ama alacağınız sistemin adı nedir acaba?
Yani bir adı yok, ya da ben bilmiyorum. Ama almayı düşündüğüm sistem bunun gibi bir şey.

Yani pek anlamadığım için yardımcı olamadım, kusura bakmayın.

Yani bir adı yok, ya da ben bilmiyorum. Ama almayı düşündüğüm sistem bunun gibi bir şey.

Yani pek anlamadığım için yardımcı olamadım, kusura bakmayın.
Hocam ilk olarak lütfen her yorumunuzda özür dilemeyin kendimi kötü hissediyorum ağlamak üzereyim. Stok olsaydı GG3 önerecektim fakat maalesef kalmamış. Attığınız sistemin PSU'su ve Kasası kalitesiz. Onun yerine bütçeyi biraz arttırıp daha kaliteli ve ileriye dönük olanını alabilirsiniz.
Özelleştirilmiş Pollux 3 APU veya Pollux APU PRO olabilir. Bunun için ayrı bir konu açmanız gerekiyor. Açtığınız konuda bütçenizi belirtin mutlaka birileri sistem tavsiyesi veya hazır parçalarla oluşturulmuş bir liste yapacaktır.

Geri
Yukarı