775i945gz anakartı degiştirme

Akhenaton

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Bilgisayarım maalesef bayağı bir eski. Biraz daha olsun güncellemek istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi ASRock 775i945gz model anakartım var fakat yeterli gelmiyor. 2 GB RAM desteği var üstüne çıkamıyorum. İşlemcim Intel Core 2 Duo E4700 işlemcimle uyumlu olacak şekilde biraz daha güncel versiyonunu tavsiye etme imkanınız var mıdır? Yeni önereceğiniz anakart a RAM tavsiyesinde bulunur musunuz?
Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar. İyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28,4 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    17,8 KB · Görüntüleme: 27
G41 Anakart + Modlu Xeon İşlemci + 4 GB RAM.

Öneriniz için teşekkürler. Marka model belirtme şansınız var mıdır? Siz olsanız hangi marka modeli alırdınız? Pek anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Anakart Gigabyte veya Biostar önerimdir. Modlu Xeon olarak E5450 veya E5460 iyi gider. Anakart DDR2 ise maksimum 4, DDR3 ise maksimum 8 GB RAM destekliyor olacaktır. RAM'i anakarta göre alın. Elinizdeki ekran kartı nedir?

Dediklerimi yaparsan gayet iyi bir oyun sistemin olur. Sonraları ise GTX 1050 Tİ falan takarsın, devam edersin.
Geç cevap veridigim için özür dilerim. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Sağ olun.
Dediklerimi yaparsan gayet iyi bir oyun sistemin olur. Sonraları ise GTX 1050 Tİ falan takarsın, devam edersin.

Bu parçaları kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz?

Son düzenleme:
Geç cevap veridigim için özür dilerim. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Sağ olun.

Bu parçaları kullanmayı düşünüyorum ne dersiniz?

RAM konusunda emin değilim. RAm bana kalitesiz geldi. Hem konuyu hortlatmamak için hem de daha fazla yardım alabilmek için yeniden bir PC toplama konusu açınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı