780 Ti için 600W PSU yeterli midir?

Basar.png

Hectopat
Yer
Kocaeli İzmit
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5700X
ASUS TUF GeForce RTX2060 GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12
Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2X8GB) 3600Mhz CL18 1.35V DDR4
Asus Prime B450M-K II Amd B450 DDR4 4400 MHz (OC) Am4 mAtx
COOLER MASTER MASTERLIQUID ML120L V2
SilverStone PS15 PRO SST-PS15B-PRO 3
Cooler Master 750W MWE V2 80+ Bronze
-----------------------------------------------------------------------------------------
Dell Latitude 7490 – Intel i7 8650U 32GB RAM 500SSD
Meslek
Hyundai Assan Otomobil Fabrikasında User Support
Arkadaşlar, bir tanıdığımdan uygun bir fiyata 780 Ti buldum. Ancak benim güç kaynağım;

Şimdi size sorum 780 Ti için önerilen PSU 600W ben bu ekran kartını alsam herhangi bir sistem kapanma sorunu veya besleyemiyor gibi bir problem olur mu acaba?
Şu an kartı alıp almamam sadece sizin söyleyeceklerinize bağlı. :)

Arkadaşlar, bir tanıdığımdan uygun bir fiyata 780 Ti buldum. Ancak benim güç kaynağım;

Şimdi size sorum 780 Ti için önerilen PSU 600W ben bu ekran kartını alsam herhangi bir sistem kapanma sorunu veya besleyemiyor gibi bir problem olur mu acaba?
Şu an kartı alıp almamam sadece sizin söyleyeceklerinize bağlı. :)
Fazla bile olur.

O PSU modeli cok kotu,
Bunlardan birini al.

Hepinize teşekkür ederim maaşım yattığı anda artık bir 780 Ti sahibi olacağım :)

O PSU modeli cok kotu,
Bunlardan birini al.

Güç kaynağı satın alma konusu açmamış. Kendi güç kaynağı yeter mi diye sormuş. Ayrıca o güç kaynağı kaliteli diye biliyorum.
Hepinize teşekkür ederim maaşım yattığı anda artık bir 780 Ti sahibi olacağım :)

Hocam konu ile alakasız olacak ama ne kadar fiyata alacaksınız?

Güç kaynağı satın alma konusu açmamış. Kendi güç kaynağı yeter mi diye sormuş. Ayrıca o güç kaynağı kaliteli diye biliyorum.

Hocam konu ile alakasız olacak ama ne kadar fiyata alacaksınız?
Evet bende biraz şaşırdım açıkçası. bugün kargodan geldi ve gayet kaliteli duruyor daha kullanma fırsatım olmadı maalesef ama performans testlerini izledim. 5-6 ay kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım (gerçekten baya övdü).

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı