7800₺ Sistem Nasıldır?

Günümüzde dolardan dolayı benzer bir sistem oluşturup anakartı X570 olarak yükseltirken RTX 2060 Super'e rakip olarak MSI RX 5700 Gaming X seçtim fiyat dengesini korumak için. Bir bakın isterseniz.
bu dediğine nerden bakabilirim ?
Kasayı değiştirin, SSD'yi değiştirin.
kasayı ve ssd'yi ne ile değiştirmeliyim ?

Bu dediğine nereden bakabilirim?

Kasayı ve SSD'yi ne ile değiştirmeliyim?

Ben sistemi kendim topladığım için detaylı araştırması uzun sürdü. Ancak şu anda MSI RX 5700 Gaming X benim için gayet yeterli ve üst segment sayılabilecek bir ekran kartı. NVIDIA tarafında rakiplerk GTX 1080 ve RTX 2070, 2060S.
MSI Gaming X modelini seçmemin sebebi ise NVIDIA kartlara göre daha sıcak çalıştığı için iyi bir soğutmaya ihtiyaç duyması. Şu an N11'de güzel bir fiyata var bir bak istersen.

Ben sistemi kendim topladığım için detaylı araştırması uzun sürdü. Ancak şu anda MSI RX 5700 Gaming X benim için gayet yeterli ve üst segment sayılabilecek bir ekran kartı. NVIDIA tarafında rakiplerk GTX 1080 ve RTX 2070, 2060S.
MSI Gaming X modelini seçmemin sebebi ise NVIDIA kartlara göre daha sıcak çalıştığı için iyi bir soğutmaya ihtiyaç duyması. Şu an N11'de güzel bir fiyata var bir bak istersen.
ben pek anlamam özellik falan kardeşim bu pc bu fiyata alınır mı ? cs go lol bannelord pupg v.b oyunlar için alacağım sıkıntısız oynarmıyım ?

Ben pek anlamam özellik falan kardeşim bu PC bu fiyata alınır mı? CS:GO LOL bannelord pupg vb oyunlar için alacağım sıkıntısız oynar mıyım?

Ben sadece kullanıcıyım ve kendi sistemim için uzun zamandır detaylı araştırmalar yaptığımdan dolayı az buçuk fiyatlar ve performanslar hakkında az çok fikir edindim. Benimkine yakın bir sistem gördüm ve yardımcı olmak istedim ancak siz aynı nezaket kuralları çerçevesinde konuşmuyorsunuz.
Söylediğiniz oyunları oynatır sıkıntı yaşamazsınız.

Ben sadece kullanıcıyım ve kendi sistemim için uzun zamandır detaylı araştırmalar yaptığımdan dolayı az buçuk fiyatlar ve performanslar hakkında az çok fikir edindim. Benimkine yakın bir sistem gördüm ve yardımcı olmak istedim ancak siz aynı nezaket kuralları çerçevesinde konuşmuyorsunuz.
Söylediğiniz oyunları oynatır sıkıntı yaşamazsınız.
kusura bakmayın yalnış anladınız galiba ben biraz bu konuların daha doğrusu pc özellik parça gibi konuların cahili olduğum için konu açtım hazır almam lazım tek tek dizemem yani anlamadığım için o yüzden konu açtım dediğim gibi bu fiyata bu alınır dediklerimi oynayabilirsem sıkıntı yok tekrardan kusura bakmayın

Kusura bakmayın yalnış anladınız galiba ben biraz bu konuların daha doğrusu PC özellik parça gibi konuların cahili olduğum için konu açtım hazır almam lazım tek tek dizemem yani anlamadığım için o yüzden konu açtım dediğim gibi bu fiyata bu alınır dediklerimi oynayabilirsem sıkıntı yok tekrardan kusura bakmayın.

Sıkıntı yok. Eğer aceleniz yoksa en az 20 gün bekleyin derim. Aynı fiyata daha iyisini veya aynı sistemi daha ucuza alabilirsiniz. Bayramdan sonra stoklar güncellenir ve doların düşüşü etkisini göstermeye başlar. Zaten şu an sipariş ederseniz bayramdan önce teslim alabileceğinizi zannetmiyorum.

Eğer HDD'niz var ise SSD'yi Samsung 860 Evo 250gb ile değiştiriniz. Eğer bir kaç seçenek daha eklenirse mesh ön panelli kasa almayı tercih edin.

Geri
Yukarı