7900 XTX Sapphire vs XFX

turkalperen0

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Ryzen 9 7950x3D işlemci aldım, ekran kartı olarak da 7900 XTX almayı düşünüyorum fakat piyasada şu anda 2 farklı model bulabildim bütçeme uygun. Hangisini seçmeliyim? Makul seviyede bu işlemciyle gidebilecek farklı bir öneriniz varsa da alabilirim.

1.

2.

Nitro daha iyi olur ama ben 4080 tavsiye ederim bu bütçede.

Sapphire kişisel olarak sevdiğim bir markadır. XFX'de ben ve arkadaşım sıkıntı yaşadık ama Sapphire'in şuana kadar ( hepsi Nitro+ olmak üzere ) RX 570, RX 590, 6600 XT kartlarını kullandım. Hepsi de sorunsuz, performanslı ve serin kartlardı.

Nitro daha iyi olur ama ben 4080 tavsiye ederim bu bütçede.

Nitro Vapor daha iyi olur bir de hocam bu fiyata 4080 de var ona niye bakmıyorsunuz?

4080 daha iyi olur.
Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim. 4080 de istiyorum fakat Palit, Inno3D üreticilerden çekiniyorum açıkçası. Daha bilindik olanları da 34k civarına çıkıyor ve bütçemi epey aşıyor. Bu konuda yorumunuz var mı acaba?
Sapphire kişisel olarak sevdiğim bir markadır. XFX'de ben ve arkadaşım sıkıntı yaşadık ama Sapphire'in şuana kadar ( hepsi Nitro+ olmak üzere ) RX 570, RX 590, 6600 XT kartlarını kullandım. Hepsi de sorunsuz, performanslı ve serin kartlardı.
Teşekkür ederim.

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim. 4080 de istiyorum fakat Palit, INNO3D üreticilerden çekiniyorum açıkçası. Daha bilindik olanları da 34K civarına çıkıyor ve bütçemi epey aşıyor. Bu konuda yorumunuz var mı acaba?

Teşekkür ederim.

Palit gamingpro iyidir hocam.

Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim. 4080 de istiyorum fakat Palit, INNO3D üreticilerden çekiniyorum açıkçası. Daha bilindik olanları da 34K civarına çıkıyor ve bütçemi epey aşıyor. Bu konuda yorumunuz var mı acaba?

Teşekkür ederim.

Palit ve INNO3D yurt dışında bilinen sağlam markalardır hocam sorun yaşatmalar Gaming Pro da iyi bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı