7'den fazla sorumluluk olunca kalınır mı?

Kuala07

Decapat
Öncelikle 10.sınıftayım 9 da 6-8 arası sorumluluk sınavım var. sorumluluk 7 ise direk kalınıyormuş, bu senede büyük ihtimal 2-3 taneden kalacağım sınıf tekrarı olur mu? Ortalamam 48. 2. sınavlar haftaya 50 üstü olur.

Ders yılı sonunda her bir dersten iki dönem puanı bulunmak kaydıyla doğrudan sınıfını geçemeyen öğrencilerden; bir sınıfta başarısız ders sayısı en fazla 3 ders olanlar sorumlu olarak sınıflarını geçer. Ancak alt sınıflar da dâhil toplam 6 dersten fazla başarısız dersi bulunanlar sınıf tekrar eder.

Benim 9'dan zaten 8 tane falan vardı neden düzgün bir şey yapmıyorlarki o zaman kesin kalacaksam neden bu seneyi okdum neden 1 yılım gitti.

Tabii öğrenince yazarım.

Hocam benim sorumluluğum 6'nın üzerinde ve ortalamamda 50 üstünde ancak ara karneme baktı müdür yardımcısı kaldı olarak gözüküyordum orada karneden önce sorumluluk sınavları yapacaklar 6 Haziran'da başlayacak. Bizim okulda sorumluluk sınavları sınıfta kimse kalmasın diye erken yapıyorlar herhalde normalde karneden sonra oluyor. Benim için daha iyi oldu hepsini vereceğim. 6'dan fazlaysa sınıfta kalma durumu oluyor sanırım.

Hocam benim sorumluluğum 6'nın üzerinde ve ortalamamda 50 üstünde ancak ara karneme baktı müdür yardımcısı kaldı olarak gözüküyordum orada karneden önce sorumluluk sınavları yapacaklar 6 Haziran'da başlayacak. Bizim okulda sorumluluk sınavları sınıfta kimse kalmasın diye erken yapıyorlar herhalde normalde karneden sonra oluyor. Benim için daha iyi oldu hepsini vereceğim. 6'dan fazlaysa sınıfta kalma durumu oluyor sanırım.
Dediğin doğru, eğer 6dan fazla sorumluluğun varsa (öncekiler dahil) yine kalıyorsun maalesef. Sizin okul baya iyi yapmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı