8.000 TL ile oyun için PC toplama

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi akşamlar. Başlıktaki gibi 8.000 TL bütçe ile kasa toplamama yardımcı olur musunuz? Eğer olur ise yanında 144Hz monitör ile birlikte. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar dilerim tekrardan.

1638801833789.png

Kendimde aynı sistemi kullanıyorum 2 hafta önce 6000TL fiyata aldım.

Anladım hocam. Bu bütçeye yapabileceğimiz çok bir şey yok sanırım. Günümüz döviz kuruyla.

Hocam memnun musunuz? Özellikle yeni çıkan oyunları yüksek ayarlarda oynayabilir miyim acaba?
Şuanki fiyatlar ile 8000tl'ye yeni çıkacak oyunları yüksek ayarlarda oynayacak bir bilgisayar almak çok zor. Belki 10.000tl bandının üzerine çıkarsanız bulabilirsiniz. Ayrıca rekabetçi oyun oynamayacaksanız 144hz monitöre gerek duymazsınız diye düşünüyorum(bu benim fikrim tabiki).

Şuanki fiyatlar ile 8000tl'ye yeni çıkacak oyunları yüksek ayarlarda oynayacak bir bilgisayar almak çok zor. Belki 10.000tl bandının üzerine çıkarsanız bulabilirsiniz. Ayrıca rekabetçi oyun oynamayacaksanız 144hz monitöre gerek duymazsınız diye düşünüyorum(bu benim fikrim tabiki).
Haklısınız hocam. Lakin çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynuyorum :( 144hz ekran için 2.el bakacağım bu sistemin üstüne.
Hocam peki toplamda 8.000 TL bütçe ile 144hz monitör ve pc toplama şansım var mı ?

Son düzenleme:
Haklısınız hocam. Lakin çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynuyorum :( 144Hz ekran için 2.el bakacağım bu sistemin üstüne.
Hocam peki toplamda 8.000 TL bütçe ile 144Hz monitör ve PC toplama şansım var mı?

Hocam ikinci el bakarsanız 1060 sistem toplayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı