8.000 TL Laptop Tavsiyesi

Little_gamer

Hectopat
Kardeşime oyun amaçlı laptop tavsiyesi istiyorum. Oyunlardan çok uzak kalmış NFS Most Wanted falan oynarım diyor :) ama eminim yeni oyunları deneyimleyince oynamak isteyecektir :)
kısacası 7k-8k civarı cs go ve pubg düşük ya da orta ayarlarda oynatabilecek laptop tavsiye edebilir misiniz?

Kardeşime oyun amaçlı laptop tavsiyesi istiyorum. Oyunlardan çok uzak kalmış NFS Most Wanted falan oynarım diyor :) ama eminim yeni oyunları deneyimleyince oynamak isteyecektir :)
Kısacası 7k-8k civarı CS:GO ve PUBG düşük ya da orta ayarlarda oynatabilecek laptop tavsiye edebilir misiniz?

O fiyata masaüstü topla.

Kampanya olmadan şu anki piyasada Sıfır bulmak imkansız ama 2. Elde sağlam 1650 takılı bir laptop bulunabilir

Kısacası 7k-8k civarı CS:GO ve PUBG düşük ya da orta ayarlarda oynatabilecek laptop tavsiye edebilir misiniz?

2. el 1650'li laptoplara bakabilirsiniz.

Bu bütçede onun yerine bu var : ACER Aspire 5 A515-56g I5 1135g7 8gb 512gb Ssd Mx450 Linux 15.6 Fhd Dizüstü Bilgisayar Nx.at1ey.001 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ekran kartı çok iyi değil,önerim mümkünse bütçenizi 1,5-2K kadar arttırıp iyi bir oyuncu bilgisayarı almanız.

Aldıktan bir müddet sonra RAM'i 8x2 yapın.

İkinci el bunu kaçırmayın : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ekran-karti-240-gb-ssd-1tb-hd-993261897/detay

Özelliklerine göre iyi bir fiyati var,işlemcisi biraz eski ama üzmez.

Ekran kartını anlayamadım,12 GB VRAM diyor @messinicocugu hem soruma cevap verebilir hem de öneri yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı