8.000 TL oyun ve mühendislik için laptop önerisi

Bütçe
8000
Daha fazla  
Makine mühendisliği okuyorum. AutoCAD, SolidWorks gibi uygulamaları rahat kullanacağım ve oyun da oynayabileceğim bilgisayar önerileriniz var mıdır acaba? Monster Abra v15.6 almayı düşünüyorum. İlle de belleğini 2x8 16 GB yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha bütçe artarsa en iyi seçenek olur.
Bu daha ucuzmuş.

İntel i7 olsun diye biraz seçmiştim bu bilgisayarı ryzen hakkında hiç bilgim yok açıkcası. Teknik servisi falan da başıma bela olsun istemediğim için monstera yönelmiştim.

İntel i7 olsun diye biraz seçmiştim bu bilgisayarı ryzen hakkında hiç bilgim yok açıkcası. Teknik servisi falan da başıma bela olsun istemediğim için monstera yönelmiştim.
8000 TL bütçe ile her şeyi gözetebilmek zor maalesef fakat işlemcisi yine yeterince güçlü ve kaliteli, güvenilir bir cihaz. Teknik servisi iyi olan bir cihaz yerine teknik servisine işinizin düşmeyeceği bir cihaz tercih etmiş olursunuz :).

8000 TL bütçe ile her şeyi gözetebilmek zor maalesef fakat işlemcisi yine yeterince güçlü ve kaliteli, güvenilir bir cihaz. Teknik servisi iyi olan bir cihaz yerine teknik servisine işinizin düşmeyeceği bir cihaz tercih etmiş olursunuz :).
Bu işleri uzattıkça içinde çıkılmaz bi hal alıyor bi an önce alsam iyi olur. Teşekkürler öneriniz için.

Geri
Yukarı