8.000 TL telefon önerisi

Vodafone da alınası model yok bütçene. İkinci el 4000 TL cıvarında iPhone 8 bulunuyorken bu modele 8000 TL vermek sacmalık olur.

8750 TL civarı falandı ve bildiğim kadarıyla 3 yıl da güncelleme garantisi var.
Nette o kadar Vodafone da değil. 2 yıl garantili.

Kardeşim biraz daha üzerine koyup Samsung Galaxy a33 alabilirsin. 8750 TL civarı falandı ve bildiğim kadarıyla 3 yıl da güncelleme garantisi var. İphone 8 performans olarak iyidir lafım yok ama prizin yanında oynarsın telefonla habire. A33'de de Exynos 1280 işlemci var yani performans olarak üzmez. Üstelik Super Amoled ekran ve İPX7 su geçirmezlik sertifikalı.
Hocam Vodofone üzerinden alacağım baktım fakat a33'ü göremedim. A50 falan, A71 falan var ama onlarında stoğu yok.

Vodafone da alınası model yok bütçene. İkinci el 4000 TL cıvarında iPhone 8 bulunuyorken bu modele 8000 TL vermek sacmalık olur.

Nette o kadar Vodafone da değil. 2 yıl garantili.
Sizce en mantıklı ne olur Vodofone üzerinden, Easycep'te falan 6000, 2000 daha fazla vermek banada mantıksız geliyor fakat bende telefon bulamadım güzel.

Hocam Vodafone üzerinden alacağım baktım fakat A33'ü göremedim. A50 falan, A71 falan var ama onlarında stoku yok.

Sizce en mantıklı ne olur Vodafone üzerinden, EasyCep'te falan 6000, 2000 daha fazla vermek bana da mantıksız geliyor fakat bende telefon bulamadım güzel.

Stoğu olan modeller hangileri onlara göre yorum yapalım hocam. iPhone 8'e o kadar para değmez.

Stoku olan çok telefon yok, ben de tam bilmiyorum neyin stoku var neyin yok. Rica etsem bir göz gezdirseniz.

Redmi Note 10 veya Vivo Y22s en mantıklı seçenek belirttiğiniz fiyatta. MIUI sorunları sebebi ile Redmi almazdım fakat Vivo alınabilir şık duruyor ayrıca.

Y22 var. Taksitli nakit avans çekemiyor musun?
Yok hocam çekemiyorum kredi kartım yok. Y22 pek içime sinmedi gibi. Sizce İphone 8 çok mu kazık, bazı yerler de 7500 TL falan eğer Mükemmel olanını değil de Çok iyi olanı alırsam aynı fiyata geliyor. İphone 7 Plus'da var fakat 500 daha koyup 8 almak daha mantıklı geliyor.

Yok hocam çekemiyorum kredi kartım yok. Y22 pek içime sinmedi gibi. Sizce İphone 8 çok mu kazık, bazı yerler de 7500 TL falan eğer Mükemmel olanını değil de Çok iyi olanı alırsam aynı fiyata geliyor. İphone 7 Plus'da var fakat 500 daha koyup 8 almak daha mantıklı geliyor.
8 pişman eder ben diyim. Günlük kullanımı çıkaramaz cihaz, ayrıca yenilenmiş cihazlar uzun ömürlü değil yenilenen parçaların neler olduğu önemli. Fiyatı çok geldi. Vivo modeli gayet güzel incelemeleri de.

Y22 dışında başka adam akıllı yok. Tecno'ya güvenmiyorum. Iphone 8 kamera ve performans olarak çok daha iyi bunlara göre ama batarya büyük sıkıntı. Yenilenmiş cihazlara da güvenemiyor insan. Sıfırına bile 8000 TL vermek saçmalıkken adamlar yenilenmiş modeli o kadara satıyor 5-6 yıllık cihaz şaka gibi bir ülkeyiz.

Y22 dışında başka adam akıllı yok. Tecno'ya güvenmiyorum. Iphone 8 kamera ve performans olarak çok daha iyi bunlara göre ama batarya büyük sıkıntı. Yenilenmiş cihazlara da güvenemiyor insan. Sıfırına bile 8000 TL vermek saçmalıkken adamlar yenilenmiş modeli o kadara satıyor 5-6 yıllık cihaz şaka gibi bir ülkeyiz.
Vivo yeni çıktı o yüzden pek içim sinmemişti. Sizce ileride herhangi bir sorun olur mu ve kamera, İnstagram, arada sırada oyun, sosyal medya olarak tatmin eder mi? Ve işlemcisi iyi mi? Sizi de rahatsız ettim kusura bakmayın :)

Bir de 64 GB yeterli olur mu? 64 GB alınca 6200 TL yapyor.

Vivo Y22S | Vodafone | Faturaya Ek Akıllı Telefonlar Bu telefonu diyorsunuz değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı