8-12 bin TL laptop önerisi

ewoasty

Kilopat
Daha fazla  
Selam.
Elimde Acer Swift 3 SF314-42 nx. Hseey. 003 Ryzen 3-4300U 8 GB 256 GB SSD 14" vardı sattım. Ekranı küçük geldiği için. Kendisinden memnundum ancak işlerim nedeni ile küçük ekrana bakmak beni çok yordu.

Şimdi biraz daha geniş ekranlı minimum 8 GB ve 512 SSD'li güçlü işlemciye sahip bir cihaz arıyorum.

Aşağıdaki cihazları buldum. Bunları önerir misiniz yoksa sizinde önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
Elimde Acer Swift 3 SF314-42 nx. Hseey. 003 Ryzen 3-4300U 8 GB 256 GB SSD 14" vardı sattım. Ekranı küçük geldiği için. Kendisinden memnundum ancak işlerim nedeni ile küçük ekrana bakmak beni çok yordu.

Şimdi biraz daha geniş ekranlı minimum 8 GB ve 512 SSD'li güçlü işlemciye sahip bir cihaz arıyorum.

Aşağıdaki cihazları buldum. Bunları önerir misiniz yoksa sizinde önerileriniz var mı?

Önerileriniz için teşekkür ederim. Çok nadir oyun oynarım. Olursada csgo veya volorant vs oynarım.

Bu iki örneğinizdede ekran kartı var sanırım.8gb ram den ekran kartları kullanım yapar mı ? Yada normal kullanımda ( oyun oynamazken ) ramden yer mi ekran kartı ?

Ekleme yapabilirmiyim maliyeti ne olur eklemenin acaba iblginiz varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim

Önerileriniz için teşekkür ederim. Çok nadir oyun oynarım. Olursa da CS:GO veya Valorant vs oynarım.

Bu iki örneğinizdede ekran kartı var sanırım. 8 GB RAM'den ekran kartları kullanım yapar mı? Ya da normal kullanımda ( oyun oynamazken ) RAM'den yer mi ekran kartı?

Ekleme yapabilir miyim maliyeti ne olur eklemenin acaba iblginiz varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Ekleme en fazla 600TL falan tutacaktir muhtemelen, oynadığınız oyunlarda çift kanal RAM önemli o yüzden RAM eklemeniz iyi olur.

Peki oyun oynamayacağımı düşünürsek ne önerirsiniz?

Hocam o biraz açık uçlu soru gibi, oyun oynamayip başka neler yapacaksiniz internette vb dolasacaksaniz 4K'lik cihazda işinizi görür. Ama arada oyun oynarim derseniz 5500u alın geçin bence.

Pardon başta yazdığınız görmedim, istediğiniz ozelliklere V15 uyuyor onu alabilirsiniz +8 RAM'de eklersiniz yetersiz geldiği zamanda bos slotuda var.

Beyler merhabalar

Ryzen 5 5500U vs i5-11300H

hangi işlemci daha iyidir ? iki cihaz arasında kaldım işlemci farkları var sadece.

Beyler merhabalar

Ryzen 5 5500U vs i5-11300H

hangi işlemci daha iyidir ? iki cihaz arasında kaldım işlemci farkları var sadece.

İşlemci performansı ve dahili ekran kartı olarak 5500U çok daha iyi bir seçenek. Bu seriden Modern 15 öneririm.

Geri
Yukarı