8.500 TL laptop önerisi

Bence gayet makul bir fiyat, yeni gibi neredeyse garanti olsun koy, pazarlığada aç en fazla 7800'e in. Satılacağından şüphe etme.

"Abra A5 V17.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook o zaman bu bir 9bin düşer mi?"

Ben de bir Monster alıcısı olarak bakıyordum ancak fikrim değişti, Monster sadece isim yaymış bir marka benim gözümde Lenovo Ideapad'ler varken Monster alınmaz.

Tamam önerebileceğin agustosda düşebilecek.

Onları arkadaşlar halletsin :) laptoplarla pek aram olduğu söylenemez 2 ay gibi bir süre önce Toshiba laptoptan (8 senelik) masaüstü bilgisayar geçtim ama sizin için bakayım.

Tşekkürler sıkıntı yok satayım önce sonra bakılır Allah'a emanet.

Belirtmek isterim, ben yeni yeni bakıyorum, fiyatlar iyi mi şu aralar? Yoksa biraz bekleyeyim mi?

Bütçe: 8500 TL

Laptop alacağım diyorsan bunu alabilirsin önerilen bir laptopdur. Fakat benim önerim 8500'e iyi bir masaüstü bilgisayar toplamandan yana.

Laptop alacağım diyorsan bunu alabilirsin önerilen bir laptopdur. Fakat benim önerim 8500'e iyi bir masaüstü bilgisayar toplamandan yana.
Nerede önerildiğini gördünüz? Abra kasalar kalitesiz ve önerilmez. Eğer biraz bütçe artarsa şu modeli öneririm;

Yeni konular

Geri
Yukarı