8.500TL'ye Gaming laptop önerisi

Reis sen bunları boş ver 7-8 aydır Monster kullanıyorum bence çok iyi tavsiye ederim kendileri alıp kullanmamış ellememiş ama ikide bir monstera laf atıyorlar

Reis sen bunları boş ver 7-8 aydır Monster kullanıyorum bence çok iyi tavsiye ederim kendileri alıp kullanmamış ellememiş ama ikide bir monstera laf atıyorlar
Ya hocam, sizin sorun yaşamamış olmanız başka kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmez. Kendi anakartını yakan var ısınmadan dolayı yahu.

Lenovo'nun fiyatı 8.000e düşmüş. Buna RAM taksam kendim garantiden çıkma durumu olur mu? Bir de alabileceğim RAM'leri birkaç ürün üzerinden paylaşabilir misiniz?

Lenovo'nun fiyatı 8.000e düşmüş. Buna RAM taksam kendim garantiden çıkma durumu olur mu? Bir de alabileceğim RAM'leri birkaç ürün üzerinden paylaşabilir misiniz?
Hayır olmaz, bizzat yaptım. Kasaya ve bileşenlere zarar gelmediği sürece garanti devam eder. Kullandığım RAM'i bırakıyorum.
Ya kardeşim risk misk yok dinleme bunları Monster al boşu boşuna markaya para verme.

Peki ben 3060'lı Monster'ımda "4. günden klavyedeki birkaç tuşun göçmesi ve hissizleşmesi+bataryanın bozuk olmasını alıp kullanmadan ellemeden" nasıl anlayayım? İnsan gibi laf anlatılmıyor size. Adamlar birkaç kasa haricinde iyi iş çıkarmıyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı