8+8 pin CPU için çoklayıcı güç kaybına neden olur mu?

Bütçe
300

bgsmall

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. High Power 750 80Plus Gold Power Supply aldım ancak 24 pin girişi anakarta kısa geldi. 24 pin uzatma kablosu almam güç kaybına sebep olur mu?
2.sorum da anakartıma 8+8 CPU girişi var PSU da sadece tek 8 bulunmakta çoklayıcı alarak 8+8 yapsam güç kaybına yol açar mı çift işlemci kullanıyorum?

Çoklayıcı tavsiye etmiyorum.

Keşke baksaydınız kablolara, çift işlemci tek anakartta daha da sıkıntı. İade edin, sonra tam bir sistem ve bütçe belirtin öneri yapalım.

Çoklayıcı tavsiye etmiyorum.

Keşke baksaydınız kablolara, çift işlemci tek anakartta daha da sıkıntı. İade edin, sonra tam bir sistem ve bütçe belirtin öneri yapalım.
1600 tl gibi bir bütçem var Psu için sistem özellikleri: İntel Xeon E5 2683V4 x2 işlemci 64 çekirdek 240 watt tüketim,64 gb ram bellek, 3 tb hdd, gtx780 ti bulunmakta sistemde

1600 TL gibi bir bütçem var PSU için sistem özellikleri: Intel Xeon E5 2683V4 X2 işlemci 64 çekirdek 240 watt tüketim, 64 GB RAM bellek, 3 TB HDD, GTX780 Ti bulunmakta sistemde.

SS Cool Zero alın, @BerkayZ87 linki bıraktı.

@bgsmall Teknobiyotik'ten aldıysanız daha bugün bir arkadaşa benzer bir durumda sorun çıkmayacağını söylediler iade konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı