8 GB RAM ile God of War akıcı oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

m1cope

Kilopat
Bilgisayar linki

Buradaki laptop ile God of War'ı ne düzeyde oynarım? Bazı oyunlarda istediğim performansı alamadım ama buna akıcı şekilde oynayabilir miyim?
Kaldıracağını biliyorum ama hangi ayarda akıcı oynayabilirim?

ASUS TUF Gaming F15 11.Nesil Core i5 11400H-8 GB-512 GB SSD-15.6"-RTX3050 4 GB-Windows 10​

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar linki

Buradaki laptop ile God of War'ı ne düzeyde oynarım? Bazı oyunlarda istediğim performansı alamadım ama buna akıcı şekilde oynayabilir miyim?

ASUS TUF Gaming F15 11.Nesil Core i5 11400H-8 GB-512 GB SSD-15.6"-RTX3050 4 GB-Windows 10​

Oynarsınız bence hocam ancak şu anda almayın. Biraz optimize olsun oyun.

Bilgisayar linki

Full ayarlarda akıcı oynarsin gibi geldi bana. Zaten önerilen sistem gereksinimleri için ideal.

8 GB yetersiz gelebilir belki, 1080p Medium ayarları dene istersen. FPS'lere göre arttırırsın ayarları.

Maalesef tek kanal. Daha önce de aynı sorunu yaşamıştım. AC Odyssey oynuyordum ama hiçbir ayarda akıcı olmadığı için RAM yetersiz demişlerdi.
Tek ve çift kanallı olayı ne oluyor acaba?

Detaylı bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı