8 GB RAM isteyen oyunu 4 GB ile oynamak

foxer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim bilgisayarımda 4 GB RAM takılı oyunun sistem gereksimlerinde 8 GB yazıyor. Girdiğimde crashing diye bir şey çıkıyor açmaz mı acaba?

Oyunun Adı: Blackwake

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarımda 4 GB RAM takılı oyunun sistem gereksimlerinde 8 GB yazıyor. Girdiğimde crashing diye bir şey çıkıyor açmaz mı acaba?

Oyunun adı: Blackwake.

Kanka şimdi bilgisayarıma 8 GB'lik oyun indiri yorum (RAM)
Bilgisayar 4 GB ram denemiş olacağım işlemcim Intel(r) Core(tm) i7 CPU 870 @ 2.93GHz 2.93 GHz [64 bit Windows 10 Pro.
oyunun istediği bu v
  • işletim sistemi: Windows Vista 64-bit
  • işlemci: i5 Quad Core.
  • bellek: 8 GB RAM ekran kartı ne kadar önemli.

Kanka şimdi bilgisayarıma 8 GB'lik oyun indiri yorum (RAM)
Bilgisayar 4 GB RAM denemiş olacağım işlemcim Intel(r) Core(tm) i7 CPU 870 @ 2.93GHz 2.93 GHz [64 bit Windows 10 Pro.
oyunun istediği bu v
  • işletim sistemi: Windows Vista 64-bit
  • işlemci: i5 Quad Core.
  • bellek: 8 GB RAM ekran kartı ne kadar önemli.

Ayrıca konu açmalısın ve mesaj yazdığın kullanıcının son etkinlik tarihi 1 Mart 2020.

Hocam onu genelde şişiriyorlar. İşlemciniz ve Ekran kartınız fena değilse oynarsınız. Benim PC'de ekran kartı yok, Celeron işlemci ve 2 GB Ram var. Football Menager 2021 sistem gereksinimlerinin çok altında ama ben oynuyorum. İş genelde işlemcide bitiyor.

Dostum Bence 4gb bir ram degilde 8gb ram alman Sistemi Yüke sokarsın Ramlerin çipleri Arıza Yapabilir Zaten 2.4Gb windows kullanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı