8 GB RAM nereye kadar götürür?

Şuanda 8gb Ram var bende ama oyunları rahatca oynayabiliyorum en son Star Wars Jedi Fallen Order oynamıştım harika oyundu ona bile RAM yetti

Bence yeter. 3.25 GB ile kullanabiliyorum. Sadece oyun açıkken tarayıcıyı açamıyorum veya zor açıyorum. 8 GB ise benim RAM'imin 2 katından fazla. Hâlâ yolu var. Gidip son grafik oyun oynamayacaksanız kullanılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre daha yeterlidir. Yeni nesil oyunlarda ucu ucuna yetecektir ancak 16 GB mümkünse tercih edilmeli.

Oyun için değil derleyici IDE ve gelistirme ortamları için sordum. Adobe ürünleri nasıl çalışır bilginiz var mı?
16 artık standart sayılır. Gereksiz aksiyona girmeyin hiç.

Stok yok başka satıcılar da pahalı satıyor.
Şu anda 8 GB RAM var bende ama oyunları rahatça oynayabiliyorum en son Star Wars Jedi: Fallen Order oynamıştım harika oyundu ona bile RAM yetti.

Ultrabook'la nasıl oynadınız hocam.
Adminler konuyu aslında Ultrabook konusuna açmıştım buraya geldiyse ana konu yazıma eşit yapmak istiyorum. Ultrabook için sorularım :).
Valorant gibi oyunlarda 8 GB 50-60FPS kaybına yol açıyor haberin olsun.

O kadar olduğundan emin misiniz?

Son düzenleme:
Oyun için değil derleyici IDE ve gelistirme ortamları için sordum. Adobe ürünleri nasıl çalışır bilginiz var mı?

Stok yok başka satıcılar da pahalı satıyor.

Ultrabook'la nasıl oynadınız hocam.
Adminler konuyu aslında Ultrabook konusuna açmıştım buraya geldiyse ana konu yazıma eşit yapmak istiyorum. Ultrabook için sorularım :).

O kadar olduğundan emin misiniz?
test edilmesi lazım benzer sistemlerde aynı şekilde artış oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı