8 GB RAM'in yanına 4 GB RAM takılabilir mi?

Bütçe
750

emreakrsu06

Decapat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte H110M-S2V
İşlemci
Pentium G4560
Arkadaşlar merhaba. Şu an tek soket 8 GB RAM var ama yeterli gelmiyor. İkinci sokete 4 GB RAM takılabilir mi ve bir artısı olur mu? Belki bilenleriniz vardır DADG V2 kullanıyorum anakart Gigabyte H110M-S2V.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1050 Ti götürmez mi bir 2 yıl daha ya :) CS ve GTA oynuyorum.
Öyle oyunlar oynuyorsanız 2 yıl daha götürür tabikide hocam God of War gib play station un yeni oyunları gelecek days gone gibi oyunları oynamak istiyorsanız güzel kartlar almak zorundasınız.

Öyle oyunlar oynuyorsanız 2 yıl daha götürür tabikide hocam God of War gib play station un yeni oyunları gelecek days gone gibi oyunları oynamak istiyorsanız güzel kartlar almak zorundasınız.
Yok hocam onları alması ayrı oynaması ayrı dert...

Hocam bu RAM uyumlu olur muydu ? GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek Modül Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleme:
8 gb ın yanına takacaksanız uyumlu olmaya bilir çünkü abimin rami 8 gb benimde 8gb benim 2rx8 onun 1rx8 aynı anakarta takınca görüntü gelmiyor. ikiside ddr3

Hocam 2rx8 1rx8 ram lerim bugün çalıştı sizdede çalışır ramde bir sıkıntı varmış galiba yalnış bilgi için kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı