8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En merak ettiğim şey. Neden kadınlar günü bu kadar öne çıkarken, erkekler gününün olduğu bile bilinmiyor.
Ek olarak kadınlar günü değil. "Emekçi" kadınlar günü.
Bunlar gizli Feminazilerin oyunları. Erkekler üzerinde şu an deneyler yapıyorlar. Mesela aşağıdaki erkek arkadaşımızın adı Mahmut. Eskiden bizim mahallede berber çırağıydı. Şimdi ne hâle getirmişler bi' şeyler deneye deneye. Yazık...
0000002405.1920x1080.jpg

Kutlu olsun. Kadınlar olmazsa biz ölürüz, yaşayamayız, dayanamayız. Feminizm akımının ne olduğunu bile bilmeyen kadınların şovlarından sıkılsam da yine de kutlu olsun.😂

Feminizm, kadınlara karşı antipati kazanmamıza sebep oluyor. Medya sayesinde, sadece kadınlar şiddet görüyormuş ve öldürülüyormuş algısı oluşturuluyor. Evet, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Burda beni mguard adlandiranlar herhalde babasının karnından çıkmış 😶
Diyecek söz bulamıyorum.
Feminizm, kadınlara karşı antipati kazanmamıza sebep oluyor. Medya sayesinde, sadece kadınlar şiddet görüyormuş ve öldürülüyormuş algısı oluşturuluyor. Evet, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
Maalesef medya böyle işte.
Ve erkek kadın beraberliğinden çok erkekler ölsün kafası feministlik değil, feminazilik. Ve Türkiye'de de böyle oluyor...

Aramızda olan, olmayan tüm kadınların, annelerin, ablaların, her kadının 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun! Dünyada her şey kadının eseridir. Her hayat kadından başlar. Bu yüzden onların değeri hayatımızda her türlü vardır. Nice kadına şiddetin olmadığı, her türlü şiddetin olmadığı, sevgi dolu bir dünyanın olması dileğiyle...

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.

Aslında kadınlar günü şçyle bir fabrikada yangın çıkıyor ve kadınlar içeride kalıyor kapı sıkıştığı için ve ölüyorlar insanlarda bunu dünya kadınlar günü olarak kutluyor ama aslında dünya kadın emekçi günü diye biliyorum aslında kutlanıcak bir şey değil ama kişiden kişiye değişir.

@CypIosh aslında benim de annem emekçi kadın. Benim de içimden kutlamak geldi. Neyse toplumun böyle iğrenç kafada olduğunu unutmuşum. Benim hatam.

En merak ettiğim şey. Neden kadınlar günü bu kadar öne çıkarken, erkekler gününün olduğu bile bilinmiyor.
Ek olarak kadınlar günü değil. "Emekçi" kadınlar günü.
Ekran Alıntısı.JPG

😀??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı