8 Mbps Limitsiz mi 10 Mbps 50 GB mi?

Candenizz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Türktelekom'dan 8 Mbps Limitsiz internet 75 TL ve Superbox'ta 10 Mbps hız 50 GB kotalı 130 TL sizce hangisini tercih etmeliyim? 2 Mbps fark değer mi?

Değmez diye düşünüyorum 8 Mbps daha mantıklı olur.

2 MBps çok büyük bir fark ettirmeyecektir diye düşünüyorum. Superbox kullanmış biri olarak gereksiz pahalı buluyorum ve oyun için alacaksanız ping sorunu başınızı çok ağrıtacaktır. Ben sizin yerinizde olsam hem kotasız olmasından ötürü hem de daha ucuz olmasından ötürü Türktelekom'u tercih ederdim.

8 Mbps paket alınca zaten net 8 Mbps internet vermiyorlar. 5-6 Mbps oluyor. 10 Mbps alırsanız bu 7-8 Mbps olur. Ancak fark etmez diyorsanız -ki her türlü 2 Mbps fark var aralarında- limitsiz olan önerimdir.

Altyapınız Türktelekom altyapısı ise Millenicom da deneyebilirsiniz. 100 MBps paketini kullanıyorum gayet memnunum. Geçmeyi düşünürseniz arkadaşını getir kampanyasından kodumu verebilirim. Bu kod sayesinde siz de ben de 1 ay ücretsiz internet kazanıyoruz.

8 Mbps paket alınca zaten net 8 Mbps internet vermiyorlar. 5-6 Mbps oluyor. 10 Mbps alırsanız bu 7-8 Mbps olur. Ancak fark etmez diyorsanız -ki her türlü 2 Mbps fark var aralarında- limitsiz olan önerimdir.
2 MBps çok büyük bir fark ettirmeyecektir diye düşünüyorum. Superbox kullanmış biri olarak gereksiz pahalı buluyorum ve oyun için alacaksanız ping sorunu başınızı çok ağrıtacaktır. Ben sizin yerinizde olsam hem kotasız olmasından ötürü hem de daha ucuz olmasından ötürü Türktelekom'u tercih ederdim.
Tamamdır o zaman teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı