8 Mükemmel Oyun 10 TL BF3 - Crysis 2 - Medal of Honor - Dead Space - Mirror's Edge

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Şu paketten sonra bir kişi de şu oyunları korsan oynamaya çalışırsa daha diyecek laf bulamam sanırım :) Şu oyunlardan hiçbirine en ufak bir kulp bile bulamazsınız. Hepsi harika ve AAA kalitede yapımlar!

4.58$'dan fazla ödeyerek (mesela 4.59 $ gibi) hepsini alabiliyorsunuz. Oyunlar Origin hesabınıza ekleniyor.

Satın almak için: https://www.humblebundle.com/

Ödeme seçenekleri: PayPal (Kredi Kartı), Google Wallet, BitCoin, PaybyMe

Satın alma rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

C&C™: Red Alert™ 3 - Uprising

Populous™

Dead Space™

Burnout™ Paradise: The Ultimate Box

Crysis® 2 Maximum Edition

Mirror's Edge

Dead Space™ 3

Medal of Honor™

Battlefield 3™

The Sims™ 3+ Starter Pack

Son düzenleme:
Gönlünüzden koptuğu kadar para verirsiniz, olur biter. Humble Bundle'ı çok seviyorum. Sırf Steam ve Origin gibi yerlere bakmamak gerek. Yerli ve yabancı bütün oyun satan sitelere bakın, illa ki bir oyunu daha ucuza bulursunuz. Hâlâ ne var ne yok internetten indirip bunu emek ve bir cacık sananları anlayamıyorum.

Ah Payby me ah. Şurada geçerli olsan Burnout Paradise ve Medal of Honor alacaktım!

Dostum google wallet a eklenebiliyor paybyme kart ben de panikledim ilkten. Sonra bu yolu buldum ama dikkat et 2 lira çekiyor karttan ve kartta para yoksa kartı görmüyor yani önce para yükle sonra google Wallet'a kaydet kartını.

Tamamdır çözdüm olayı :) Satın alma işleminden sonra mail ile bir link gönderiyolar oradan ister origin key'i ister steam key'i alabiliyosunuz. 2 platformdan birinden oyunu indirip oynuyosunuz sanırım :)

Şu humble kadar güzel bir şey yok geçen haftaki de güzeldi ama burda coşmuşlar. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı