8 Mükemmel Oyun 10 TL BF3 - Crysis 2 - Medal of Honor - Dead Space - Mirror's Edge

Şimdi bir şey sormak istiyorum. Benim hem origin hem de Steam hesabım var. Bir oyun örnek verecek olursam medal of honor (play station birinci makinasında oynamayabaşladığım bir oyundur) hem Origin'e hem de Steam ekleyebiliyorum o zaman biraz aç gözlülük yapıyorum gibi geliyor. Sevgili recep baltaş bende size bir hediye verip bunu üyelere sizin vermenizi rica edeceğim. Steam hesabıma red alert 3 eklemedim origine ekledim populous'da origin hesabına eklemedim. Bu iki oyunun keylerini size göndermek istiyorum ve benim de ufak da olsa bir yararım olsun forumumuza diye düşünüyorum. Eğer olur veririseniz mail atabilirim tabi mail adresi verirseniz (Çünkü parasızlığın ne demek oldugun çok iyi bilen bir kişiyim bu 5 dolar olsa bile.) Teşekkürler. İyi çalışmalar.

İyi günler! Ben Medal of Honor'ı indirecek vakit bulabildim ancak multiplayera girmeye çalışınca serial key already in use diyor nasıl düzeltebilirim bu durumu?

Oyunu hangi platformdan indirdiniz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı