8 Plus vs X

Merak ettim diye soruyorum. iPhone X telefonun neyi sorunlu bir cihaz yapıyor. Kullanmamış olduğum cihaz olsa bir şey diyemem. Fakat kullandığım süre zarfında bir sorun görmedim.

Ben bunların hiçbirini yaşamadım. Zaten internete herhangi bir telefonun modeni yazınca bile bu tür sorunlu yazılar çok çıkıyor. Önemli olan kullanım deneyimi derim. Bende aksine en çok ekranın dokunmatik tepkisini çok beğenmiştim.

Ben bunların hiçbirini yaşamadım. Zaten internete herhangi bir telefonun modeni yazınca bile bu tür sorunlu yazılar çok çıkıyor. Önemli olan kullanım deneyimi derim. Bende aksine en çok ekranın dokunmatik tepkisini çok beğenmiştim.

Kronik sorunlar herkes de çıksaydı kimse iPhone X gibi sorunlu telefonları almazlardı zaten. Apple kendisi bile belirtmiş hatta bir ara ücretsiz ekran değişimi yapıyorlarmış. Bu tek başına kanıt.

Kronik sorunlar herkes de çıksaydı kimse iPhone X gibi sorunlu telefonları almazlardı zaten. Apple kendisi bile belirtmiş hatta bir ara ücretsiz ekran değişimi yapıyorlarmış. Bu tek başına kanıt.

O zaman büyük ihtimalle ilk parti üretimde sorun çıkmış olabilir. Ama dediğinize göre internette iPhone X olan durum iPhone 8 Plus telefonunda birçok sitede dokunmatik sorunu yaşayan çok olmuş. Apple sadece iPhone X özel şey değil diğer cihazlarda bu durumu yaşayanlara değişim yapıyor. Sizin mesajınız genel olark tüm iPhone X cihazlar sorunlu gibi yazmışsınız. Ben iPhone X kullandığım için ve halihazırda aile ortamımda mevcut olduğundan dolayı yanlış bilgi vermek istemediğim için yazdım. Neyse konuyu daha fazla uzatmayayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı