8 Senelik TTNET Aboneliğimi Bitirmeli Miyim?

Hiç durmayın, Kablonet'e geçin. 8-10 yıldır Kablonet kullanıyoruz. Gittiğimiz her evde altyapısı vardı, şu an taşındığımız evimizde fiber altyapısı var.

Ya arkadaş bir firma, bu kadar sağlam, bu kadar güzel internet verebilir mi? 91 megabitler'de full.

Üstelik modeme 1 TV( neredeyse hiç kanal açılmıyor full netflix/internet filmi izliyor babamlar )

Ayrıca 4 telefon bağlı. Kız kardeşim laptop ve telefondan sömürüyor.

Kendimi zaten söylemiyorum. Sürekli oyun oynuyorum.

1 kere olsun ping yarattığını, koptuğunu görmedim.

Bundan sonra kendi hayatımda taşındığım zaman ilk soruşturacağım, Kablonet alt yapısı olacak.
bu arada eski modemimizde evet bi problem vardı wifi de sonra bizi aradılar, işte gelip modemi değiştirdiler, . Ücret de almadılar sağ olsunlar. Biraz premium olduk orada :)
Söylediklerinize katılıyorum. Acaba TV'deki film kanallarından memnun musunuz? İnternette memnun olmayanlar, hep aynı film veriliyor diyenler varmış. Siz de dediğinize göre kullanmayıp Netflix izliyormuşsunuz.

Söylediklerinize katılıyorum. Acaba TV'deki film kanallarından memnun musunuz? İnternette memnun olmayanlar, hep aynı film veriliyor diyenler varmış. Siz de dediğinize göre kullanmayıp Netflix izliyormuşsunuz.

Hocam film kanallarının da paketi var üst paketlere doğru çıktıkça filmlerin kalitesi de güzelleşiyor haliyle. Yani şöyle örnek verebilirim biliyorsunuz artık televizyon izlemek çok geri planda kaldı annelerimiz babalarımız daha ağırlıkta kullanıyor televizyonu. Ancak her akşam ailecek oturup izleyebileceğimiz en az 2 film oluyor. IMDb listelerine girmiş filmler de çıkıyor gün aşırı ben zaten her işimi PC yoluyla hallettiğimden onlara sordum şimdi nasıl memnun musunuz diye. Gayet iyi olduğunu eski yeni yerli yabancı birçok film izliyorlar. Hatta şu an yeni bir filme bile başlamışlar. Kablo TV üst paket için konuşuyorum şu an.

Hocam; Benim babam tam bir televizyon hastası, hayatı TV üniteleri ses sistemleri ile geçiyor. Ölüyor adeta :) Yani genel olarak, her telden o an ki keyfine göre film seyrediyor. Bizim TVde film'den başka bir şey oynamaz :)

Sizin için sordum, kendisi memnunmuş. Arada sırada bakıyor. Güzel filmleri yakalıyormuş(Turksat'ın en üst paketini kullanmaktayız)Aynı zamanda babaanemler de aynı sistemi kullanıyor ve onlar da memnunlar.. Yalnız; bizim evde ayıptır söylemesi, Netflix, BluTV, Digitürk tüm film kanalları, Blu-ray filmleri mevcut olduğu için; babamın yorumu normal bir son kullanıcı için kesin sonuç olmayacaktır.

Ama biz Turksat'ın verdiği hizmetten genel olarak memnunuz.

edit; Şu an AROG filmi oynuyor ve baya aktif izliyorlar :)

edit2: TiviBu ve D-Smart da vardı. Bizim evde bile bu TV 'ler iptal edildi. O kadar söyleyeyim. Hiç tavsiye etmez, para versen bağlatmaz. O yüzden böyle bir düşüncen varsa Turskat veya Digitürk dışında taahhüt vermeni tavsiye etmem. Digitürk biraz pahalı, bizde olmasının en büyük etkeni spor kanalları lakin, filmleri de gerçekten kaliteli.

Hocam; benim babam tam bir televizyon hastası, hayatı TV üniteleri ses sistemleri ile geçiyor. Ölüyor adeta :)

Sizin için sordum, kendisi memnunmuş. Arada sırada bakıyor. Güzel filmleri yakalıyormuş(Türksat'ın en üst paketini kullanmaktayız)aynı zamanda babaanemler de aynı sistemi kullanıyor ve onlar da memnunlar. Yalnız; bizim evde ayıptır söylemesi, Netflix, blutv, Digitürk tüm film kanalları, blu-ray filmleri mevcut olduğu için; babamın yorumu normal bir son kullanıcı için kesin sonuç olmayacaktır.

Ama biz Türksat'ın verdiği hizmetten genel olarak memnunuz.

Edit; şu an arog filmi oynuyor ve bayağı aktif izliyorlar :)

Neredeyse aynı cevapları vermişiz hocam. Az önce de babama çay götürdüm annemle arog izliyorlardı :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı