8. sınıflar kapanacak mı?

Bal gibi de kapatırlar kardeşim.

Yok sınav sınıfıymış falan hikaye. Önceden de okulları açtılar 8 ve 12'lere, sonra da vaka sayıları 30k'yı görünce kapattılar. O zaman sınav sınıfı değil miydi bu sınıflar?

Yarın bi' açıklama gelir, gelmek zorunda çünkü önceki kabine toplantısında eğitime dair bir konuşma falan yapmadılar.
Bu sefer de ağızlarını bıçak açmazsa artık böyle kabineye tüküreyim der geçerim.

Hocam hocalar boş verin deyip geçiyor okuldaki vakalar hakkında, kapanmayacak galiba.

Hocam hocalar boş verin deyip geçiyor okuldaki vakalar hakkında, kapanmayacak galiba.
Bırak ya, geçen sefer de benim hocalar öyle saçma sapan şeyler zırvalıyorlardı.
Sonuç değişmiş miydi? Hayır, okullar kapatılmıştı.

Ziya zaten sınav aşkıyla yanıp tutuşan bir şahıs, eğitimsiz sınav yapmayı hobi edinmiş kendisine, şimdi amacını yerine getirdiğine göre artık kabine de rahat rahat okulları kapatabilir.

Aslında, kapatsınlar bir zahmet.
Haberlerde karantinaya alınan okulları görmekten bıktım usandım.

Bırak ya, geçen sefer de benim hocalar öyle saçma sapan şeyler zırvalıyorlardı.
Sonuç değişmiş miydi? Hayır, okullar kapatılmıştı.

Ziya zaten sınav aşkıyla yanıp tutuşan bir şahıs, eğitimsiz sınav yapmayı hobi edinmiş kendisine, şimdi amacını yerine getirdiğine göre artık kabine de rahat rahat okulları kapatabilir.

Aslında, kapatsınlar bir zahmet.
Haberlerde karantinaya alınan okulları görmekte bıktım usandım.

Hocam kapansın diye dua ediyorum inşallah.

Sivas'da maalesef kapanmadı ama ben gitmiyorum okulla. Neredeyse tüm sınıf arkadaşlarım gitmiyor. Canım okul müdürü de okul grubuna lütfen okulla gelin diyor.😆

Geri
Yukarı