8. sınıfta notlarım kötü

Wert12

Decapat
Daha fazla  
Evet başlıktaki gibi 8. sınıfım ve notlar (benim) için kötü ve ailem benden umudu kesti. 8. sınıfım ne yapayım kötü notlar?
İngilizce 62 1. dönem 1. yazılı.
Matematik 66 1. dönem 2. yazılı.
Ve son olarak şimdi açıklanan din 85 1. dönem 2. yazılı.
Sözlüler daha girilmedi ortalama 88.

Notların eğer LGS ile liseye gireceksen sadece bazı durumların eşit olmasında işe yarıyor. Yani sınavın sonucuna göre gireceksen liseye çok sıkıntı değil.

Ben lise 1 im eğer not ortalamnla gireceksen notlarını yüksek tut yada ben lgs ile gircem diyorsan boş ver gitsin sınavları.

Ailen senden umudu kesti ama nasıl. Söyledikleri çoğu şey seni çalışmaya teşvik etmek amacıyla. Yok böyle yaparsan adam olmazsın şöyle böyle cart curt. Seni sevmediklerinden değil, akıllan ve çalış diye.
Ben akıllanmıyorum orası ayrı. :)
Daha 5 ay var. Kendini toparlayabilirsin.
Benim matematik 1. sınav 60, 2. 50 mesela. :D
8'im ben de.

Yazılı notlarının bir önemi yok sen sadece deneme puanlarını yüksek tut genelde 390 civarı falan alıyorsan LGS de 30 puan üstünü alırsın.
O eskidendi. Sene başında 410 almıştım Lgs ye kadar 50 deneme çözdüm, Lgs den 414 puan aldım ama o sene zordu. 5.63 dilime girdim.

Yazılı notlarının bir önemi yok sen sadece deneme puanlarını yüksek tut genelde 390 civarı falan alıyorsan LGS de 30 puan üstünü alırsın.

Biraz saçma bir bilgi olmuş. Çocuk deneme de 390 alıyorsa sınavdaki duygu, durum, stres gibi etkenlenlerden -10 veya +10 alabilir. LGS de 30 puan üstü alırsın demek saçmaca olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı