8. sınıftaki disiplin cezası LGS'de yerleşilecek okulu etkiler mi?

Ben eskiden arkadaşlarıma mal demiştim. Tutanak tutuldu yanlışlıkla bir daha söylemiştim disiplin suçu geldi. LGS'de bir lise kazansam etkiler mi?
Ve 5.sınıftım

Merak etmeyin öyle bir şey olmaz ama lütfen öğretmenlerinize saygılı davranın. Biz öğretmenler genellikle bunu üstteki hocamızında dediği gibi göz korkutmak için yaparız.
Merhaba ben 8.sinifım elektronik sigara içen birinin yanında yakalandım okulda ne olacak ne yapmalıyım lütfen yardım et çok korkuyorum olay bugün yaşandı

Merhaba ben 8.sinifım elektronik sigara içen birinin yanında yakalandım okulda ne olacak ne yapmalıyım lütfen yardım et çok korkuyorum olay bugün yaşandı
Suçlu olmadığını anlatmaya çalış.Ve o kişiyle bir arkadaşlık ilişkin varsa bırakmanı tavsiye ederim.Bu yaşta sigara içen birinden sana hayır gelmez :D

Hocaya okul dışında küfür ettiğim için disiplin yedim yerleşeceğim okulu etkiler mi? LGS senem.
Okul dışında küfürden sorun olmaması lazım. Okul dışında o hoca değil sende öğrendi değilsin ama hocaya küfür etmende iyi olmamış.

Okul dışında küfürden sorun olmaması lazım. Okul dışında o hoca değil sende öğrendi değilsin ama hocaya küfür etmende iyi olmamış.

Hocayla düzelttim aramı özür diledim zaten ortaokuldaydım artık görmüyorum şu an liseye geçtim. Konuya yeniden bir arkadaş cevap verdiği için öne çıkmış yoksa çok önceden açmıştım.

Geri
Yukarı