8 yaşındaki kuzenin çok küfür etmesi

Önceden çok masum bir çocuktu zaten belirttiğim gibi çevresi yüzünden büyük ihtimalle, günün 4/1'ini onların yanında geçiriyor eğer gitmezse çıngar çıkartıyor.
Annesine söyle bu durumu. İzin vermesin. Benim ilkokulda çok yakın bir arkadaşım vardı. Annem onla takılmamı istemiyordu. İyiki de istememiş. Çocuk şuan serseri bıçak falan taşıyıp kavgaya falan gidiyolar. Sözde "Erkek".
Yapısı çok narin kişinin, bu dövülenlerde pek saygılı olmuyor genelde kurt gibi bakıyorlar ve hırçın oluyorlar.

Dediğim gibi çok değil çok dövülenler fazla hırçın ve sinirli olur ama yerinde tokat atarsan ona iyi gelir emin ol. :D

Annesine söyle bu durumu. İzin vermesin. Benim ilkokulda çok yakın bir arkadaşım vardı. Annem onla takılmamı istemiyordu. İyiki de istememiş. Çocuk şu an serseri bıçak falan taşıyıp kavgaya falan gidiyorlar. Sözde "Erkek".

Benim de bir arkadaşımın ilkokul arkadaşları şimdi keko gibi geziyorlarmış. Annesine söyleyeceğim sanırım yapacak bir şey yok kendimi çekmem gerekiyor ortadan.

Süper Dadı bitmeseydi oraya götürün diyecektim. Şaka değil cidden.

Rol yapamıyor. (!)

Annesine söyle bu durumu. İzin vermesin. Benim ilkokulda çok yakın bir arkadaşım vardı. Annem onla takılmamı istemiyordu. İyiki de istememiş. Çocuk şuan serseri bıçak falan taşıyıp kavgaya falan gidiyolar. Sözde "Erkek".

Dediğim gibi çok değil çok dövülenler fazla hırçın ve sinirli olur ama yerinde tokat atarsan ona iyi gelir emin ol. :D
Bunu yapmak benim haddime değil maalesef.
Sen kim köpek bana küfür ediyon? De bir tane tokadı bas.
Haklıyken haksız duruma düşerim.

Benim de bir arkadaşımın ilkokul arkadaşları şimdi keko gibi geziyorlarmış. Annesine söyleyeceğim sanırım yapacak bir şey yok kendimi çekmem gerekiyor ortadan.

Rol yapamıyor. (!)
Bak çocuk kişiliğinden az birşey anlarım. Çocuk fazla etkilenmiş çevresinden. Benim kuzenimde çevresindeki serserilere özeniyordu. Bol paça pantolon falan istiyodu. Ben kurtardım. Birkaç ceza verebilirsiniz. Örneğin telefonu varsa alın veya tableti herneyse.

Geri
Yukarı