80-120 TL mouse önerisi

Şekilli bir şey olsun diyorsan kinamaxsın ucuza RGB mousuleri var Kinamax KX-GM042 kullanıyorum ve zorlasan drag Click yapabilirsin [3-5cps yapabildim belki 7 8 yapabilirsin zorlarsan] Not: Modifiye etmedim elektrik bandı falan

Göze hitap eden büyük ve şık tasarımlı bir mouse arıyorsan concord A9'u öneririm 3 aydır kullanıyorum en çok hoşuma giden özelliği ise Turbo fire tuşu bazıları buna makro diyor birkaç mousede daha bulunuyor bu özellik kesinlikle tavsiye ederim.
Fiyat = Tahtakale'ye geldiğinde ucuza gelmişti 60 TL'ye almıştım ama sende en fazla 70 80'e bulursun diye düşünüyorum.

Göze hitap eden büyük ve şık tasarımlı bir mouse arıyorsan concord A9'u öneririm 3 aydır kullanıyorum en çok hoşuma giden özelliği ise Turbo fire tuşu bazıları buna makro diyor birkaç mousede daha bulunuyor bu özellik kesinlikle tavsiye ederim.
Fiyat = Tahtakale'ye geldiğinde ucuza gelmişti 60 TL'ye almıştım ama sende en fazla 70 80'e bulursun diye düşünüyorum.

Senin dediğin mouse Çin'den gelip üstüne marka basılan bir mouse polosmart concord everset gibi tüm markalarda bulunan bir model eğer o tarz bir şey alınırsa maksimum ömrü 1 senedir? 40 TL'ye bile görmüştüm o fareden.

Hocam, Gamenote MS814'mü yoksa Sharkoon Light 2-S' mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı