80 liraya oyun önerisi

Batman serisi , ea play alıp Crysis serisi , Witcher serisi, Assassins Creed serisi.
Assasin creed ve batmana bakacağım eğer bilgisayarım kaldırırsa alacağım ilk önce hangi ac yada batman oyunundan başlamam gerek?

Evet. Siz aynı muameleyi nasıl ''wiçır 3'' sevmeyenlere yapıyorsanız, bende aynısını yapıyorum dostum.
Şimdi de insanların zevkini kötülemek mi moda oldu. 😀 İnsan istediğini över, istediğini gömer.
EA Play almasına gerek yok Game Pass alsın EA playde var icinde daha iyi.
Biliyorum da bakiyesi steamda olduğu için öyle söyledim yoksa gamepass daha iyi.
Assasin creed ve batmana bakacağım eğer bilgisayarım kaldırırsa alacağım ilk önce hangi ac yada batman oyunundan başlamam gerek?
Ac lerde sadece ilk 3 oyun bağlantılı diye biliyorum. Batmanda arkham asylumdan başlaman lazım.

Şimdi de insanların zevkini kötülemek mi moda oldu. 😀 İnsan istediğini över, istediğini gömer.

Biliyorum da bakiyesi steamda olduğu için öyle söyledim yoksa gamepass daha iyi.

Ac lerde sadece ilk 3 oyun bağlantılı diye biliyorum. Batmanda arkham asylumdan başlaman lazım.
Batman sırasını yazabilirmisin zahmet olmazsa birde ac seri sırasını?

Bide hocam batman arkham asylum game of the year edition mı almam lazım ?

Batman sırasını yazabilirmisin zahmet olmazsa birde ac seri sırasını?

Bide hocam batman arkham asylum game of the year edition mı almam lazım ?
Batman Arkham collection alırsan daha uyguna gelir. İndirimde 20 tl ye düşüyor fiyatı. Acler de ac 1 ac 2 ac brootherhood mu ne birbiriyle bağlantılı , diğerleri her biri farklı bir oyun. İnternette daha detaylı bulabilirsin.

Batman Arkham collection alırsan daha uyguna gelir. İndirimde 20 tl ye düşüyor fiyatı. Acler de ac 1 ac 2 ac brootherhood mu ne birbiriyle bağlantılı , diğerleri her biri farklı bir oyun. İnternette daha detaylı bulabilirsin.
En yakın indirimler 27 ocakmıydı ne zamandı biliyormusunuz ?
Gamepad varsa sarar Save 67% on WWE 2K20 on Steam
Ya aslında aldım ama tr yaması paralı çıkınca sildim ne yazıkki.
Birde saçma bir şekilde oyun kasıyordu pc kaldırması gerekmesine ramen.
Wwe kaldırmıyor ne yazıkki.

En yakın indirimler 27 ocakmıydı ne zamandı biliyormusunuz ?

Ya aslında aldım ama tr yaması paralı çıkınca sildim ne yazıkki.

Birde saçma bir şekilde oyun kasıyordu pc kaldırması gerekmesine ramen.

Wwe kaldırmıyor ne yazıkki.
Evet büyük ihtimalle indirime girer zaten.

Geri
Yukarı