80 TL 100 Mbps internet tarifesi nasıldır?

XienoN

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Bugün aradılar normalde paketim 50 MB hız kotam 150 GB 2 ay sonra süresi doluyor. Fiyatı 70TL. Bana 100MB hız kota yok hızım da 19 ile 24 arası 25 ve tüm kanalların açık olacağını söylediler. Fiyat 80 TL. Ben de kabul ettim çünkü başka paket yok. Sizce nasıl? Pek avantajlı gelmedi zaten 6'da işten çıkıyorum ve 12'de uyuyorum :)

19.00 - 24.00 arası hız 25 mbit, harici saatlerde net 100mbit alıyorum. Özellikle hafta sonları indirme yapmak için birebir :)
Evet kablonet. AKN gitti, ASN geldi :)
Tüm TV kanalları mevcut. 2 lira fark ödeyerek telefon aboneliği de alabiliyorsunuz ki gayet uygun :)

19.00 - 24.00 arası hız 25 mbit, harici saatlerde net 100mbit alıyorum. Özellikle hafta sonları indirme yapmak için birebir :)
Evet kablonet. AKN gitti, ASN geldi :)
Tüm TV kanalları mevcut. 2 lira fark ödeyerek telefon aboneliği de alabiliyorsunuz ki gayet uygun :)
Arayarak mı başvurdunuz?

Arayarak mı başvurdunuz?
Ben ailemin evinde yıllardır Kablonet müşterisiyim. İlk abonelik harici hiç evrak ile uğraşmamıştım. Kendi öğrenci evinde iletişim merkezine gitmiştim. Eşimin öğrenci evi aboneliğinde ise doğrudan telefonla başvurmuştuk, geldiklerinde evrakları orada hazırladık.
Ama evet, arayarak başvuru yapıyorsunuz. 1 saat içerisinde aboneliğiniz güncelleniyor, gece yarısından sonra da yeni pakete geçiş yapıyorsunuz.

Ben ailemin evinde yıllardır Kablonet müşterisiyim. İlk abonelik harici hiç evrak ile uğraşmamıştım. Kendi öğrenci evinde iletişim merkezine gitmiştim. Eşimin öğrenci evi aboneliğinde ise doğrudan telefonla başvurmuştuk, geldiklerinde evrakları orada hazırladık.
Ama evet, arayarak başvuru yapıyorsunuz. 1 saat içerisinde aboneliğiniz güncelleniyor, gece yarısından sonra da yeni pakete geçiş yapıyorsunuz.
Sabit fiyat değil mi? Şuan ben de Kablonet kullanıyorum. Bu tarifeye geçiş yapacağım.

Ben aktif aboneliğimi 24 ay sabit fiyat güvencesi nedeniyle güncelledim açıkçası. Önümüzdeki yıl internet fiyatlarının da Dolar kuru ile birlikte önemli miktarda artacağına inanıyorum. Şu anda aşağıda link verdiğim paketi kullanıyorum.
Mevcut Müşterilere Özel <br>100'ünüzü Güldüren Kampanyası | Kablo
Peki, çok teşekkürler.
Ben aktif aboneliğimi 24 ay sabit fiyat güvencesi nedeniyle güncelledim açıkçası. Önümüzdeki yıl internet fiyatlarının da Dolar kuru ile birlikte önemli miktarda artacağına inanıyorum. Şu anda aşağıda link verdiğim paketi kullanıyorum.
Mevcut Müşterilere Özel <br>100'ünüzü Güldüren Kampanyası | Kablo
Bir şey daha soracağım. Kampanya şartlarında: "Kablonet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır." maddesi yer alıyor. Şu an ben kampanyadayım. Geçemez miyim?

Şu kablonet avantajlarını gördükçe yaşadığım ilçeyi değiştirme isteğim artıyor. Yıl olmuş 2019 biz hala Telekom altyapısı ile uğraşıyoruz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı