80 TL Arduino Seti Önerisi

yokedicioguz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Voleybol
Arkadaşlar Arduino'ya başlayacağım fakat hangisini alsam bilemedim.

Ve klon yazıyor o nedir?

Sanırım robolink'dekinde daha fazla LED var fakat güvenemedim siteye ne yapmalıyım?

Bütçem 80TL

Arkadaşlar Arduino'ya başlayacağım fakat hangisini alsam bilemedim.

Ve klon yazıyor o nedir?

Sanırım robolink'dekinde daha fazla LED var fakat güvenemedim siteye ne yapmalıyım?

Bütçem 80TL.

Klon dediği, Arduino replikası gibi bir şey. Bir tık daha yavaş ama neredeyse aynı orijinale kıyasla. 2 sitede güvenilir. Robolink marketin içinde daha çok şey vardır (LED, direnç) gibi. Önerim robolink market olur. Edit: Robolink, içinize sinmedi ise robotistandan alabilirsiniz. Sırf robotistan daha pahalıya sattığından ve en bilindik olduğundan, robolink marketi biraz scam görüyorlar. Ama 2 sitende alanı gördüm ve hiçbir sorunları yoktu.

Klon dediği, Arduino replikası gibi bir şey. Bir tık daha yavaş ama neredeyse aynı orijinale kıyasla. 2 sitede güvenilir. Robolink marketin içinde daha çok şey vardır (LED, direnç) gibi. Önerim robolink market olur.

Bu nasıl bütçemi arttırıp almalımıyım?

Klon dediği, Arduino replikası gibi bir şey. Bir tık daha yavaş ama neredeyse aynı orijinale kıyasla.

Bu nasıl bütçemi arttırıp almalı mıyım?

Güzel bence. Farkı, joystick, LED ekran ve kapasitör olması. Projeleriniz farklı kategorilerde ise alın derim(aman yorumlara, güvenilirliğe dikkat edin).

Bu nasıldır?
Açıkçası fiyatları uzun zamandır takip etmiyorum. Benim tavsiyemiz her parçanın en ucuz fiyatını bulup, en karlı seti bulmaya çalışmanız. Parçaları özelinde sorun olacağını sanmıyorum. Bir de özel olarak yapmak istediğiniz çalışma varsa ona da dikkat edin, eksik parça olmasın.

Açıkçası fiyatları uzun zamandır takip etmiyorum. Benim tavsiyemiz her parçanın en ucuz fiyatını bulup, en karlı seti bulmaya çalışmanız. Parçaları özelinde sorun olacağını sanmıyorum. Bir de özel olarak yapmak istediğiniz çalışma varsa ona da dikkat edin, eksik parça olmasın.
134 parça var attığım sette.

Yeni konular

Geri
Yukarı