80 TL Civarında Müzikçalar Önerisi

Dostum elimde Teknosa hediye çeki var onunla alacağım ve iPod Shuffle 2G kullanmış biri olarak kalitesini biliyorum. Basslar vururken gözümü kapattığım olurdu. :D 5 yıl kullandıktan sonra vadesini doldurdu rahmetli. Şimdi tekrar iPod mu alsam Sony mi alsam kararsızım. Bazı sitelerde Shuffle 4G 8.3, Sony 8.7 almış ama karar veremedim.

Dostum elimde Teknosa hediye çeki var onunla alacağım ve iPod Shuffle 2G kullanmış biri olarak kalitesini biliyorum. Basslar vururken gözümü kapattığım olurdu. :D 5 yıl kullandıktan sonra vadesini doldurdu rahmetli. Şimdi tekrar iPod mu alsam Sony mi alsam kararsızım. Bazı sitelerde Shuffle 4G 8.3, Sony 8.7 almış ama karar veremedim.

Sana önerim tadına bakıp beğendiğin bir şeyi yabana atma devam et aynı yoldan. Başka alternatifler denemek kötü sonuçlar getirebilir... ama bu riski almaya değer illa denemek istiyorum Sony diyorsan Teknosa' nın adresini biliyorsun :)

Sana önerim tadına bakıp beğendiğin bir şeyi yabana atma devam et aynı yoldan. Başka alternatifler denemek kötü sonuçlar getirebilir... ama bu riski almaya değer illa denemek istiyorum Sony diyorsan Teknosa' nın adresini biliyorsun :)

Valla kafam çok karışık. Ne alsam bilemedim.

Dediğim gibi son karar senin. Gereken şeyleri ve yaşadıklarımı söyledim diye düşünüyorum. Senin başka aklına takılan. çözüme ulaşman için yardımcı olacağımız başka bir şey varsa söyle yada sor.

5 yıl iPod kullanan biri olarak farklılığa gitmek istiyorum aslında. Biraz daha internetten araştırmalarımı yapayım. Son kararı yarın öğlen iki üründe de bildiririm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı