80 TL kulak içi kulaklık önerisi

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
65-80 TL bütçem var. Şöyle güzel ses kalitesi olan, dışarıya ses geçirmeyen bir kulaklık arıyorum. Ara sıra oyun oynarım ve ses kasarım ama fazlaca müzik dinlerim o yüzden kulaklığa önem veririm. Bu bütçede ne önerirsiniz?

Kendim de kullanıyorum. Ben 1-2 yıl öce miuiturkiye'den almıştım. Ses konusunda mükemmel. FPS oyunlarında da çok iyi performans sunuyor. Mikrofonu oldukça kaliteli. Müzik konusu zaten en başarılı olduğu yer. Enstrüman seslerini çok detaylı ayrı ayrı hissedebiliyorsunuz. Dayanıklılık, mikrofon ve ses kalitesi özellikleri göz önünde bulundurulduğunda 200TL'ye kadar daha iyisini bulabileceğinizi düşünmüyorum. Kendim 160TL'ye almıştım. Jack kısmı dayanıklı. Aldığımdan beri yüzlerce defa hem telefona hem klavyeme takıp çıkarmışımdır. Herhangi bir problemi olmadı.

Kendim de kullanıyorum. Ben 1-2 yıl öce miuiturkiye'den almıştım. Ses konusunda mükemmel. FPS oyunlarında da çok iyi performans sunuyor. Mikrofonu oldukça kaliteli. Müzik konusu zaten en başarılı olduğu yer. Enstrüman seslerini çok detaylı ayrı ayrı hissedebiliyorsunuz. Dayanıklılık, mikrofon ve ses kalitesi özellikleri göz önünde bulundurulduğunda 200TL'ye kadar daha iyisini bulabileceğinizi düşünmüyorum. Kendim 160TL'ye almıştım. Jack kısmı dayanıklı. Aldığımdan beri yüzlerce defa hem telefona hem klavyeme takıp çıkarmışımdır. Herhangi bir problemi olmadı.

Çok teşekkür ederim öneriniz için. Peki dışarıya ses kaçırıyor mu? Şu an kullandığım kulaklık bunu çok fazla yapıyor.

Çakma olabilir. O satıcıdan alanların yorumlarına bakarsanız hep olumsuz, yorum yazmayanlar da 1 yıldız vermiş. Bildiğim bir model. O fiyata satılması çok zor. 2 yıl önce bile 150 TL civarıydı.

Maalesef. İnternet üzerinde diğer ihtiyaçlarım ile birlikte sipariş edeeğim.
Şu kulaklığı kendim denemedim, Reddit'te övüldüğünü gördüm. Sizinkine benzer bütçede bir arkadaşa önerdim, çok memnun kaldığını söyledi. Araştırabilirsiniz.

Geri
Yukarı