80 TL ödediğim fevkalade internet

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
GeForce Now çıktı diye bir deneyeyim dedim de, şu interneti görünce vazgeçiyorum her defasında. Yani Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlıyorsun, dünyanın merkezi denilebilecek yerdesin. Fakir ve bitap düşmüş olan bazı Afrika ülkeleri bile internet konusunda Türkiye ile yarışmakta. Şahsi fikrim boş boş gereksiz "kurumlara" ve "bakanlıklara" yatırım yapmak yerine internete yatırım yapsak daha iyi olur. Aramızda nice içerik üreticisi çıkacak, ülkemizi tanıtacak, farklı platformlarda Türkiye'yi temsil edecek insanlar var. Bunların düşünülmesi gerek.

1614432177908.png

İnternetim ortada, finansal özgürlüğe sahip olsam çok çok daha iyi bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi düşünürdüm, ama yapacak bir şey yok. Türk Telekom...

GeForce Now çıktı diye bir deneyeyim dedim de, şu interneti görünce vazgeçiyorum her defasında. Yani Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlıyorsun, dünyanın merkezi denilebilecek yerdesin. Fakir ve bitap düşmüş olan bazı Afrika ülkeleri bile internet konusunda Türkiye ile yarışmakta. Şahsi fikrim boş boş gereksiz "kurumlara" ve "bakanlıklara" yatırım yapmak yerine internete yatırım yapsak daha iyi olur. Aramızda nice içerik üreticisi çıkacak, ülkemizi tanıtacak, farklı platformlarda Türkiye'yi temsil edecek insanlar var. Bunların düşünülmesi gerek.

Eki Görüntüle 898494

İnternetim ortada, finansal özgürlüğe sahip olsam çok çok daha iyi bir internet servis sağlayıcısına geçmeyi düşünürdüm, ama yapacak bir şey yok. Türk Telekom...

Bizde de altyapı yok. Olsa bir dakika durmayacağız Türk Telekom'da ama mecbur. Biz de 80 TL veriyoruz.
1614432654867.png

Eki Görüntüle 898494

Hocam bem 105 TL ödüyorum 16Mbps diye 10Mbps 0.5 upload alıyorum.

Telekom'ya bende mükemmel 20Mbps internete 105₺ ödüyorum en azından bana söyledikleri değerden 2Mbps fazla veriyorlar.

Bu kadar pahalıyken internet fiyatları nasıl yavaş interneti tercih etmeyelim telekomcuğum bizim para ağacımız olduğunu düşünüyor herhalde.

Fiber olsa farklı ISS'e geçeceğiz ama bir ihtimal fiber çekerler mahalleye diye bir ümit. Zaten sene başında hiç telekoma geçirmeyecektim ama babam sağ olsun gösterdiğim güzelim NetSpeed'i sevmeyip telekoma 2 senelik taahhüt yaptırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı