80 TL ödediğim fevkalade internet

Hocam hangi paket bu
Paket adını bilmiyorum açıkçası. Okulu bitirip iş bulunca sonradan geldim buradaki eve, ben gelmeden çok önce bağlatılan bir internet yani :) 100 Mbps'ye kadar sınırsız olan olabilir bir ihtimal ve yanlış bilmiyorsam TürkNet'in burada aktif alt yapısı olmadığı için TTNET alt yapısı kullanıyor.

Ne hız alırım sorgusundan ise şu çıkıyor.

Ekran Alıntıssı.JPG

Çok güvenmeyin buna ama, burada iyi diye memlekete de bundan bağlatmıştık ve aktif altyapıda olduğumuzu söylüyordu. Gün içinde en az 6 kere kopuyor. Şikayet ettiğimde iç hattı kontrol edin bizlik bir sorun yok diyor. 4 yıl Superonline kullanırken 1 kere bile kopmamıştı internet.

85TL ödediğimiz şu ana kadar kullandığım en iyi internet.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

85TL ödediğimiz şu ana kadar kullandığım en iyi internet.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçek mi bu?

Ben de anlamıyorum nasıl böyle bir internet verdiklerini, altyapı şart doğru düzgün internet için. Asıl şaşırdığım da bu zaten büyükşehirdeyim (merkez) ama altyapı vermekte zorlanıyorlarsa sorun var demektir bu şirketlerde. Gerçekten yazık yani.
Bazen altyapıda çare etmiyor çünkü bilerek yapıyorlar bu yavaşlatmayı. Şehrin göbeğinde en işlek noktasında ve altyapısı olmasına rağmen tam 8 ay uğraştım ki 16 Mbps üzerinden 10 Mbps hızlara erişebileyim. Sorunumun çözümü tamamen paket yükseltmekte gizliymiş(!).

Bazen altyapıda çare etmiyor çünkü bilerek yapıyorlar bu yavaşlatmayı. Şehrin göbeğinde en işlek noktasında ve altyapısı olmasına rağmen tam 8 ay uğraştım ki 16 Mbps üzerinden 10 Mbps hızlara erişebileyim. Sorunumun çözümü tamamen paket yükseltmekte gizliymiş(!).
Az para veriyorsun internete(!).

Yeni konular

Geri
Yukarı