800-1000 TL Arası Anakart, RAM, SSD ve İşlemci Önerisi

ahmtbtrk45

Hectopat
Daha fazla  
Cümleten selam beyler. Eski bilgisayarımdaki anakart bozulduğundan dolayı yenisini alıcam ve işlemcime uygun anakart bulamadığım için işlemciyi de değişeceğim ve yanına SSD ve RAM da almayı düşünüyorum. Bütceyi başlıkta da yazdım.

RAM kapasitesi : 8GB zorunda.

Elimdeki parçalar: 2GB DDR3 128bit ekran karti var. 500GB hard disk ve casper kasa var bunlar haricinde; anakart-RAM-SSD ve işlemci düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000.jpg

Arkadaşın sistemi DDR3. Sizin sistem DDR4. Yada sadece Ram DDR4 ama uyumsuzluk var ortada.

Arkadaşın sistemi bozulmuş. DDR3 dediğin ekran kartının belleği , sistemi değil. düzgün oku istersen. Birde 2 sene önceki konuya yorum yaparak büyük katkıda bulunmuşsun arkadaşa tebrikler.

Arkadaşın sistemi bozulmuş. DDR3 dediğin ekran kartının belleği , sistemi değil. düzgün oku istersen. Birde 2 sene önceki konuya yorum yaparak büyük katkıda bulunmuşsun arkadaşa tebrikler.
Yazdıktan sonra fark ettim, forumda yeniyim. Mesajın nereden silindiğini bilmediğim için de kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı