800-1000 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
800

swatbaba513

Centipat
Yer
İstanbul Gaziosmanpaşa/Sarıgöl
Daha fazla  
Selam dostlar yakın zamanda bir kulaklık almayı planlıyorum kafamdaki modeller:
HyperX Cloud 2 ve Cooler Master MH752.
Sizin öneriniz varsa sizden destek almak istiyorum.
Özellikle kulaklık önerecek arkadaşlardan isteğim kendilerinin de kullanıp test ettikleri kulaklıklar olursa sevinrim yanlış bilgi almayalım.

Bütçeyi aşabilirseniz:

Aralarından özellikle Alpha S öneririm.

İkisi arasından MH 752 fakat baslı bir kulaklık seviyorsanız Blackshark V2 modeli öneririm.
Blackshark V2 ve Kraken TE kullandım ikisi arasından Blackshark V2 ses kalitesi olarak daha başarılı bir kulaklık ancak bunun da şuan 7.1 çalışmıyor zamanla da çözülür sanırım bilginiz olsun.

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim işim gereği anca müsait olabildim hepinize teker teker mesaj yazamıyorum ama, çok sağ olun inceliyeceğim hepsini.

Bütçeyi aşabilirseniz:

Bu üç model arasında özellikle Alpha s modeli diyorsunuz en çok anladığım kadarıyla onu alacağım o halde teşekkür ederim.

Edit: Hyper Cloud 2 ile Alpha s modeli arasında çok büyük farklar var mı yaklaşık 350 lira bir fark var.

Yaklaşık 1 senedir Cloud 2 kullanmaktayım. Yanlış anlaşılmadan açıklamak istiyorum kulaklık gerçekten güzel ama bir 800TL verilecek değeri yoktur. Bilgin olsun isterim. Onun dışında 7+1 ses kartı ile film izlerken güzel. Oyun içi 5+1 kullanmanı öneririm eğer almayı düşünüyorsan.

Geri
Yukarı